Rezultati po kategorijah
Sevnica (10.12.2016)

Število tekmovalcev: 111 (106 na cilju, odstopov 5)

01. Ml. cicibanke (2010 in mlajše, 300 m) - U6Ž - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 251 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 01:05 50
2 24 Motore Sofija 2010 AK Sevnica 01:10 45
3 259 Gobec Leja 2010 OŠ Boštanj 01:11 41
4 11 Grubešić Una 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica 01:15 38
5 25 Brečko Penelopa 2012 Vrtec Krško 01:53 36

02. Ml. cicibani (2010 in mlajši, 300 m) - U6M - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 163 Slapšak Jure 2011 AK Sevnica 01:17 50
2 250 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 01:19 45
3 1 Motore Vito 2011 AK Sevnica 01:27 41
4 190 Bedrač Vili 2011 Vrtec Krško 01:37 38

03. Cicibanke (2008/2009, 600 m) - U8Ž - (10 na štartu, 10 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 196 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 02:13 50
2 261 Mesec Pia 2008 AK Radeče 02:17 45
3 269 Kmetič Ema 2008 AK Sevnica 02:19 41
4 16 Vrana Špela 2008 OŠ Mirna 02:24 38
5 20 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 02:29 36
6 19 Tisu Nika 2008 OŠ Krmelj 02:37 35
7 273 Trbovc Urška 2008 OŠ Sava Kladnika Sevnica 02:52 34
8 274 Trbovc Nina 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica 02:54 33
9 270 Groboljšek Bina Katarina 2009 OŠ Blanca 02:57 32
10 6 Simič Iva 2008 Sevnica 02:59 31

04. Cicibani (2008/2009, 600 m) - U8M - (11 na štartu, 11 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 17 Repovž Maj 2008 AK Sevnica 02:03 50
2 247 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 02:12 45
3 249 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 02:14 41
4 2 Wetz Jonas 2008 AK Radeče 02:17 38
5 194 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 02:21 36
6 286 Krmelj Žiga 2008 OŠ Milana Majcna Šentjanž 02:22 35
7 283 Podlogar Matic 2009 OŠ Tržišče 02:30 34
8 48 Vencelj Miha 2009 OŠ Sava Kladnika Sevnica 02:37 33
9 12 Kolarič Žan 2009 OŠ Blanca 02:48 32
10 275 Trbovc Nejc 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica 02:52 31
11 260 Pavlič Samo 2009 OŠ Blanca 03:04 30

05. Ml. deklice (2006/2007, 1.000 m) - U10Ž - (7 na štartu, 7 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 169 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 04:13 50
2 49 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica 04:29 45
3 197 Kermc Julija 2006 AK Sevnica 04:31 41
4 285 Krmelj Zala 2007 OŠ Milana Majcna Šentjanž 04:44 38
5 14 Kočevar Žana 2007 OŠ Blanca 05:12 36
6 246 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 05:15 35
7 47 Hočevar Žana 2007 OŠ Sava Kladnika Sevnica 05:17 34

06. Ml. dečki (2006/2007, 1.000 m) - U10M - (8 na štartu, 8 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 256 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 04:06 50
2 10 Šunta Sven 2007 OŠ Sava Kladnika Sevnica 04:12 45
3 284 Košmerl Gal 2006 Sevnica 04:35 41
4 253 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 04:36 38
5 291 Davidović Alen 2006 OŠ Sava Kladnika Sevnica 04:45 36
6 267 Medved Jure 2006 ŠD Tek je lek 04:47 35
7 3 Slatinek Max 2007 AK Radeče 05:13 34
8 248 Žulič Žan 2007 OŠ Blanca 05:26 33

07. Deklice (2004/2005, 1.000 m) - U12Ž - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 4 Knez Maja 2004 AK Radeče 04:01 50
2 167 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 04:05 45
3 185 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica 04:17 41
4 277 Pešec Lea 2005 AK Krka 04:28 38
5 5 Renko Manca 2004 AK Radeče 04:35 36
6 175 Novšak Vanesa 2005 AK Sevnica 04:39 35

08. Dečki (2004/2005, 1.000 m) - U12M - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 161 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 03:50 50
2 264 Breznikar Tim 2004 Atletska šola HOP2 03:54 45
3 258 Pelko Tjaš 2005 AK Sevnica 04:02 41
4 26 Zdovc Luka 2004 Tekaška šola Živko 04:06 38

09. St. deklice (2002/2003, 1.000 m) - U14Ž - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 179 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica 03:51 50
2 18 Lisec Nina 2003 AK Sevnica 03:58 45
3 189 Novšak Nives 2002 AK Sevnica 04:27 41
4 177 Resnik Nika 2002 AK Sevnica 04:32 38

10. St. dečki (2002/2003, 1.000 m) - U14M - (7 na štartu, 7 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 9 Dekleva Jan 2002 AK Koper 03:24 50
2 268 Medved Jakob 2002 ŠD Tek je lek 03:31 45
3 254 Motoh Andrej 2003 AK Asfalt Kovač Šentjur 03:34 41
4 265 Luznar Aljaž 2002 ŠD Tabor Žiri 03:36 38
5 186 Vozelj Žan 2002 AK Sevnica 03:46 36
6 266 Lazar Luka 2003 OŠ Milana Majcna Šentjanž 03:53 35
7 280 Kobal Gaber 2003 AK Postojna 03:56 34

11. Mladinke (1997-2001, 2.000 m) - U19Ž - (6 na štartu, 4 na cilju, odstopov 2)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 385 Arzenšek Urška 1999 AD Kladivar 08:11 50
2 386 Knez Tjaša 1999 AK Radeče 09:00 45
3 388 Senica Tija 2001 AD Kladivar 09:07 41
4 384 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 10:42 38
DNF 383 Radej Anja 2007 OŠ Blanca / 0
DNF 387 Radej Nika 2009 OŠ Blanca / 0

12. Mladinci (1997-2001, 4.000 m) - U19M - (7 na štartu, 6 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 192 Cimermančič Matevž 1999 ŠD Dolenjske Toplice 14:24 50
2 8 Rizmal Matija 2001 AK Radeče 14:48 45
3 182 Tome Martin 2001 KAŠ Slovenske Konjice 14:58 41
4 7 Renko Aljaž 2000 AK Radeče 15:55 38
5 255 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 20:05 36
6 278 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 20:56 35
DNF 184 Vozelj Žan 2002 AK Sevnica / 0

13. Članice A (1985-1996, 4.000 m) - ČŽA - (9 na štartu, 7 na cilju, odstopov 2)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 23 Haler Lea 2003 AK Sevnica 16:59 50
2 276 Škedelj Breda 1993 Šentjernej 17:43 45
3 181 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica 19:35 41
4 262 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 21:15 38
5 288 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 21:45 36
6 195 Kermc Julija 2006 AK Sevnica 21:46 35
7 193 Novšak Nives 2002 AK Sevnica 22:03 34
DNF 183 Resnik Nika 2002 AK Sevnica / 0
DNF 187 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica / 0

14. Člani A (1985-1996, 4.000 m) - ČMA - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 199 Povšič Miha 1991 AK Sevnica 14:38 50
2 290 Kranjec Luka 1990 AK Sevnica 16:23 45
3 21 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica 16:51 41
4 22 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 17:31 38

15. Članice B (1973-1984, 4.000 m) - ČŽB - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 173 Bajc Nika 1982 Janja Košar, s.p. 20:08 50
2 171 Zevnik Polona 1975 AK Sevnica 21:24 45
3 188 Možic Martina 1977 AK Sevnica 23:57 41

16. Člani B (1973-1984, 4.000 m) - ČMB - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 271 Jančič Janko 1974 Laško 16:34 50
2 252 Slemenšek Gorazd 1977 Dolnje Brezovo 17:35 45
3 292 Petančič Rok 1981 AK Sevnica 17:42 41
4 293 Dobovšek Boštjan 1973 AK Sevnica 18:15 38
5 165 Kranjc Albert 1973 Raka 18:47 36

17. Članice C (1961-1972, 4.000 m) - ČŽC - (1 na štartu, 1 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 13 Karlovšek Brigita 1962 AK Sevnica 21:21 50

18. Člani C (1961-1972, 4.000 m) - ČMC - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 279 Rizmal Jure 1972 Triatlon klub krško 15:40 50
2 257 Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica 16:25 45
3 272 Lapornik Andrej 1969 AK Sevnica 17:15 41
4 289 Senica Matjaž 1971 Hrastnik 17:38 38
5 287 Haler Stojan 1969 AK Sevnica 20:18 36

20. Člani D (1960 in starejši, 4.000 m) - ČMD - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 50 Arzenšek Vojko 1959 AD Kladivar 17:54 50
2 15 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana 17:57 45
3 263 Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto 18:53 41
4 281 Žitnik Janez 1949 Marathon Novo mesto 22:18 38
5 282 Schwenner Vladimir 1954 Marathon Novo mesto 22:22 36