Rezultati po kategorijah
Krmelj (10.03.2018)

Število tekmovalcev: 76 (75 na cilju, odstopov 1)

01. Ml. cicibanke (2011 in mlajše, 300 m) - U6Ž - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 130 Budna Ajda 2011 OŠ Blanca 01:28 50
2 154 Černe Nika 2011 OŠ Mokronog 01:33 45
3 169 Belinc Hana 2012 Vrtec Blanca 02:31 41

02. Ml. cicibani (2011 in mlajši, 300 m) - U6M - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 103 Slapšak Jure 2011 AK Sevnica 01:15 50
2 171 Belinc Žiga 2011 OŠ Blanca 01:16 45
3 146 Motore Vito 2011 AK Sevnica 01:23 41
4 157 Repovž Mark 2011 OŠ Tržišče 01:25 38
5 124 Bedrač Vili 2011 Vrtec Krško 01:32 36
6 175 Papež Žiga 2011 Vrtec Krmelj 01:42 35

03. Cicibanke (2009/2010, 600 m) - U8Ž - (2 na štartu, 2 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 150 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 03:03 50
2 148 Motore Sofija 2010 AK Sevnica 03:08 45

04. Cicibani (2009/2010, 600 m) - U8M - (8 na štartu, 8 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 139 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 02:37 50
2 144 Zupančič Enej 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica 02:41 45
3 118 Vencelj Miha 2009 OŠ Sava Kladnika Sevnica 02:49 41
4 179 Baloh Erazem 2009 Krmelj 02:50 38
5 155 Černe Jakob 2010 AK Sevnica 02:51 36
6 151 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 02:53 35
7 163 Suban Nik 2009 OŠ Sava Kladnika Sevnica 03:02 34
8 137 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 03:12 33

05. Ml. deklice (2007/2008, 1.000 m) - U10Ž - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 136 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 04:13 50
2 156 Krmelj Zala 2007 OŠ Milana Majcna Šentjanž 04:23 45
3 147 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 04:41 41

06. Ml. dečki (2007/2008, 1.000 m) - U10M - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 117 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 03:38 50
2 127 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 03:52 45
3 159 Repovž Maj 2008 AK Sevnica 03:57 41
4 133 Starič Vik 2008 OŠ Blanca 04:01 38
5 158 Krmelj Žiga 2008 OŠ Milana Majcna Šentjanž 04:06 36
6 131 Žulič Žan 2007 OŠ Blanca 04:42 35

07. Deklice (2005/2006, 1.000 m) - U12Ž - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 101 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 03:48 50
2 120 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica 03:56 45
3 123 Kermc Julija 2006 AK Sevnica 04:21 41

08. Dečki (2005/2006, 1.000 m) - U12M - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 114 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 03:22 50
2 109 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 03:50 45
3 107 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca 03:57 41
4 141 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 04:35 38
5 153 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 04:43 36

09. St. deklice (2003/2004, 1.000 m) - U14Ž - (1 na štartu, 1 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 106 Lisec Nina 2003 AK Sevnica 03:44 50

10. St. dečki (2003/2004, 1.000 m) - U14M - (4 na štartu, 3 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 140 Lazar Luka 2003 OŠ Milana Majcna Šentjanž 03:09 50
2 105 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica 03:09 45
3 143 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 04:44 41
DNF 162 Zdovc Luka 2004 Tekaška šola Živko / 0

11. Mladinke (1998-2002, 2.000 m) - U19Ž - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 173 Martinšek Lea 2002 AK Radeče 09:01 50
2 138 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 09:43 45
3 165 Tisu Nika 2008 AK Sevnica 10:03 41
4 149 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 10:15 38
5 152 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 10:27 36

12. Mladinci (1998-2002, 4.000 m) - U19M - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 132 Vozelj Žan 2002 AK Sevnica 14:07 50
2 116 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 15:12 45
3 135 Starič Vik 2008 OŠ Blanca 16:36 41
4 145 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 18:39 38

13. Članice A (1986 in mlajše, 4.000 m) - ČŽA - (9 na štartu, 9 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 102 Krašovec Urška 2000 AD MASS Ljubljana 15:31 50
2 110 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica 15:42 45
3 122 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 15:55 41
4 142 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica 16:27 38
5 108 Lisec Nina 2003 AK Sevnica 16:58 36
6 168 Senica Tija 2001 AD Kladivar 17:13 35
7 100 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 20:08 34
8 121 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica 20:08 33
9 125 Kermc Julija 2006 AK Sevnica 20:08 32

14. Člani A (1986 in mlajši, 4.000 m) - ČMA - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 112 Povšič Miha 1991 AK Sevnica 12:43 50
2 134 Pelko Tjaš 2005 AK Sevnica 15:13 45
3 119 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 15:37 41
4 113 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 16:38 38
5 129 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 16:46 36
6 111 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca 16:57 35

15. Članice B (1974-1985, 4.000 m) - ČŽB - (1 na štartu, 1 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 160 Možic Martina 1977 AK Sevnica 20:54 50

16. Člani B (1974-1985, 4.000 m) - ČMB - (2 na štartu, 2 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 115 Slemenšek Gorazd 1977 Dolnje Brezovo 15:20 50
2 167 Tisu Matej 1976 AK Sevnica 15:35 45

17. Članice C (1962-1973, 4.000 m) - ČŽC - (1 na štartu, 1 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 161 Karlovšek Brigita 1962 AK Sevnica 19:06 50

18. Člani C (1962-1973, 4.000 m) - ČMC - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 164 Rizmal Jure 1972 Triatlon klub Krško 13:59 50
2 104 Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica 14:39 45
3 166 Senica Matjaž 1971 Hrastnik 15:22 41

19. Članice D (1961 in starejše, 4.000 m) - ČŽD - (1 na štartu, 1 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 128 Zupan Milka 1957 Ljubljana 22:12 50

20. Člani D (1961 in starejši, 4.000 m) - ČMD - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 181 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana 17:34 50
2 177 Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto 18:13 45
3 126 Korošec Tone 1959 Poljčane 18:19 41