Sevniški pokal v rekreativnih tekih

Rezultati po kategorijah
Krmelj (06.02.2016)

Število tekmovalcev: 89 (85 na cilju, odstopov 4)

01. Ml. cicibanke (2009 in mlajše, 300 m) - U6Ž - (4 na štartu, 3 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 46 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 01:11 50
2 49 Groboljšek Bina Katarina 2009 OŠ Blanca 01:13 45
3 13 Popelar Ema 2009 OŠ Sava Kladnika Sevnica 01:13 41
DNF 35 Udovč Iza Simona 2010 Pedenjped / 0

02. Ml. cicibani (2009 in mlajši, 300 m) - U6M - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 45 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 01:06 50
2 14 Kovačič Ažbe 2009 OŠ Boštanj 01:08 45
3 5 Slapšak Jure 2011 AK Sevnica 01:27 41
4 44 Dolmovič Gal 2010 Vrtec pri OŠ Blanca 01:28 38

03. Cicibanke (2007/2008, 600 m) - U8Ž - (9 na štartu, 8 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 61 Krmelj Zala 2007 OŠ Milana Majcna Šentjanž 01:45 50
2 65 Androjna Zala 2007 OŠ Boštanj 01:48 45
3 57 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 01:55 41
4 47 Trebše Hana 2008 OŠ Loka pri Zidanem Mostu 01:58 38
5 73 Hočevar Žana 2007 OŠ Sava Kladnika Sevnica 01:59 36
6 72 Tisu Nika 2008 OŠ Krmelj 02:05 35
7 21 Mesec Pia 2008 AK Radeče 02:08 34
8 77 Petančič Gaia 2008 Sevnica 02:24 33
DNF 56 Radej Anja 2007 OŠ Blanca / 0

04. Cicibani (2007/2008, 600 m) - U8M - (9 na štartu, 8 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 63 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 01:37 50
2 17 Artnak Martin 2007 AK Asfalt Kovač Šentjur 01:39 45
3 58 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 01:41 41
4 68 Repovž Maj 2008 Mali Cirnik 01:47 38
5 25 Wetz Jonas 2008 AK Radeče 01:55 36
6 62 Krmelj Žiga 2008 OŠ Milana Majcna Šentjanž 01:56 35
7 36 Kozmus Matej 2007 AK Sevnica 02:01 34
8 53 Županec Jaka 2008 AK Sevnica 02:09 33
DNF 59 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca / 0

05. Ml. deklice (2005/2006, 1.000 m) - U10Ž - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 2 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 02:21 50
2 1 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 02:27 45
3 31 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica 02:28 41
4 3 Kermc Julija 2006 AK Sevnica 02:41 38
5 51 Jazbec Laura 2006 AK Sevnica 02:51 36

06. Ml. dečki (2005/2006, 1.000 m) - U10M - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 99 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 02:05 50
2 39 Pelko Tjaš 2005 AK Sevnica 02:09 45
3 26 Mavko Mark 2005 AK Radeče 02:39 41
4 33 Resnik Lovrek 2006 AK Sevnica 02:46 38

07. Deklice (2003/2004, 1.000 m) - U12Ž - (7 na štartu, 6 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 37 Haler Lea 2003 AK Sevnica 02:01 50
2 54 Krajnc Daša 2003 Trbovlje 02:04 45
3 27 Knez Maja 2004 AK Radeče 02:09 41
4 50 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica 02:12 38
5 102 Udovč Deja 2004 AK Sevnica 02:19 36
6 67 Možina Klara 2004 OŠ Krmelj 02:29 35
DNF 28 Trebežnik Saša 2003 AK Radeče / 0

08. Dečki (2003/2004, 1.000 m) - U12M - (8 na štartu, 8 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 74 Bauman Bor 2003 AD Kladivar 02:02 50
2 18 Tovornik Žiga 2003 AK Asfalt Kovač Šentjur 02:06 45
3 10 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica 02:08 41
4 19 Tanšek Anej 2004 AK Asfalt Kovač Šentjur 02:11 38
5 42 Lazar Luka 2003 OŠ Milana Majcna Šentjanž 02:13 36
6 43 Lazar Gašper 2003 OŠ Milana Majcna Šentjanž 02:16 35
7 75 Zdovc Luka 2004 Tekaška šola Živko 02:28 34
8 98 Knez Valentin 2004 OŠ Tržišče 02:41 33

09. St. deklice (2001/2002, 1.000 m) - U14Ž - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 40 Jančič Nika 2001 AD Kladivar 02:00 50
2 79 Senica Tija 2001 AD Kladivar 02:14 45
3 78 Adamič Deja 2001 AD Kladivar 02:23 41

10. St. dečki (2001/2002, 1.000 m) - U14M - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 48 Trebše Anže 2001 OŠ Sava Kladnika Sevnica 01:54 50
2 29 Rizmal Matija 2001 AK Radeče 01:55 45
3 41 Lazar Matic 2001 OŠ Milana Majcna Šentjanž 02:01 41

11. Mladinke (1996-2000, 2.000 m) - U19Ž - (2 na štartu, 2 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 70 Knez Melani 1999 AK Sevnica 09:00 50
2 23 Knez Tjaša 1999 AK Radeče 09:55 45

12. Mladinci (1996-2000, 4.000 m) - U19M - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 20 Rabuzin Gregor 2000 AD Kladivar 17:17 50
2 24 Renko Aljaž 2000 AK Radeče 18:52 45
3 11 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica 19:00 41
4 64 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 22:11 38

13. Članice A (1984 in mlajše, 4.000 m) - ČŽA - (8 na štartu, 8 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 38 Haler Lea 2003 AK Sevnica 18:02 50
2 55 Krajnc Daša 2003 Trbovlje 18:39 45
3 69 Lisec Nina 2003 AK Sevnica 19:13 41
4 8 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 20:14 38
5 12 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica 21:04 36
6 104 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica 21:13 35
7 6 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 22:56 34
8 4 Kermc Julija 2006 AK Sevnica 22:57 33

14. Člani A (1984 in mlajši, 4.000 m) - ČMA - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 9 Povšič Miha 1991 AK Sevnica 16:01 50
2 22 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 17:25 45
3 103 Dolanc Nejc 1992 Rondo Hrastnik 18:10 41

15. Članice B (1972-1983, 4.000 m) - ČŽB - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 52 Jazbec Mateja 1977 AK Sevnica 20:19 50
2 16 Bajc Nika 1982 ŠD Posavje 21:37 45
3 7 Zevnik Polona 1975 AK Sevnica 23:14 41

16. Člani B (1972-1983, 4.000 m) - ČMB - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 66 Rizmal Jure 1972 Triatlon klub krško 16:29 50
2 76 Petančič Rok 1981 AK Sevnica 18:35 45
3 15 Bajc Bojan 1980 ŠD Posavje 21:22 41

18. Člani C (1960-1971, 4.000 m) - ČMC - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 60 Lendaro Robert 1970 AK Sevnica 15:53 50
2 100 Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica 16:41 45
3 34 Lapornik Andrej 1969 AK Sevnica 17:26 41
4 80 Senica Matjaž 1971 Hrastnik 18:45 38
5 71 Renko Stanko 1969 ŠD Prnovše 22:24 36

20. Člani D (1959 in starejši, 4.000 m) - ČMD - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 82 Kukman Zdravko 1956 Marathon Novo mesto 18:17 50
2 200 Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto 19:53 45
3 83 Žitnik Janez 1949 Marathon Novo mesto 22:37 41
4 81 Kastelic Pavel 1950 Marathon Novo mesto 23:48 38
5 85 Schwenner Vladimir 1954 Marathon Novo mesto 23:59 36