Sevniški pokal v rekreativnih tekih

Rezultati po kategorijah - Blanca (07.03.2015)

Število tekmovalcev: 82 (76 na cilju, odstopov 6)

01. Ml. cicibanke (2008 in mlajše, 300 m) - U6Ž - (6 na štartu, 5 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 105 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 01:31 50
2 146 Cimperšek Ana 2008 OŠ Boštanj 01:36 45
3 149 Trebše Hana 2008 OŠ Loka pri Zidanem Mostu 01:36 41
4 171 Strnad Liza 2008 OŠ Blanca 01:49 38
5 154 Grubešić Una 2010 Vrtec Ciciban Sevnica, enota Kekec 02:06 36
DNF 159 Popelar Lana 2009 Vrtec Ciciban Sevnica / 0

02. Ml. cicibani (2008 in mlajši, 300 m) - U6M - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 170 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 01:29 50
2 179 Jazbec Enej 2008 AK Sevnica 01:33 45
3 183 Starič Vik 2008 OŠ Blanca 01:35 41
4 144 Krmelj Žiga 2008 OŠ Milana Majcna Šentjanž 01:38 38
5 180 Jazbec Luka 2008 AK Sevnica 01:40 36
6 32 Slapšak Jure 2011 Vrtec Ciciban Sevnica 02:32 35

03. Cicibanke (2006/2007, 600 m) - U8Ž - (7 na štartu, 6 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 100 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 02:58 50
2 145 Krmelj Zala 2007 OŠ Milana Majcna Šentjanž 03:14 45
3 157 Androjna Zala 2007 OŠ Boštanj 03:18 41
4 187 Kermc Julija 2006 AK Sevnica 03:20 38
5 140 Jazbec Laura 2006 AK Sevnica 03:25 36
6 139 Golob Sana 2007 OŠ Šentrupert 03:48 35
DNF 169 Radej Anja 2007 OŠ Blanca / 0

04. Cicibani (2006/2007, 600 m) - U8M - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 160 Šunta Sven 2007 OŠ Sava Kladnika Sevnica 02:52 50
2 185 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 03:05 45
3 153 Grubešić Nikola 2007 AK Sevnica 03:23 41
4 158 Resnik Lovrek 2006 AK Sevnica 03:24 38

05. Ml. deklice (2004/2005, 1.000 m) - U10Ž - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 41 Knez Maja 2004 AK Radeče 04:10 50
2 200 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 04:16 45
3 156 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica 04:37 41
4 30 Renko Manca 2004 AK Radeče 04:53 38
5 182 Starič Ina 2005 OŠ Blanca 04:59 36
6 168 Moškon Klara 2005 OŠ Blanca 05:37 35

06. Ml. dečki (2004/2005, 1.000 m) - U10M - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 176 Jagodič Enej 2004 AK Sevnica 04:08 50
2 66 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 04:13 45
3 136 Zdovc Luka 2004 Tekaška šola Živko 04:47 41
4 42 Mavko Mark 2005 AK Radeče 04:49 38

07. Deklice (2002/2003, 1.000 m) - U12Ž - (2 na štartu, 2 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 181 Haler Lea 2003 AK Sevnica 03:57 50
2 102 Lisec Nina 2003 AK Sevnica 04:11 45

08. Dečki (2002/2003, 1.000 m) - U12M - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 141 Bauman Bor 2003 AD Kladivar 04:04 50
2 174 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica 04:06 45
3 162 Sluga Matevž 2003 OŠ Antona Aškerca Rimske Toplice 04:10 41
4 152 Lazar Luka 2003 OŠ Milana Majcna Šentjanž 04:29 38
5 173 Jagodič Žiga 2002 AK Sevnica 04:33 36
6 167 Moškon Klemen 2003 OŠ Blanca 05:01 35

09. St. deklice (2000/2001, 1.000 m) - U14Ž - (2 na štartu, 1 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 165 Prah Jerneja 2000 AK Sevnica 04:06 50
DNF 166 Špegel Tjaša 2000 OŠ Blanca / 0

10. St. dečki (2000/2001, 1.000 m) - U14M - (2 na štartu, 1 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 148 Trebše Anže 2001 OŠ Sava Kladnika Sevnica 03:42 50
DNF 26 Rizmal Matija 2001 AK Radeče / 0

11. Mladinke (1995-1999, 2.000 m) - U19Ž - (2 na štartu, 2 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 147 Arzenšek Urška 1999 AD Kladivar 09:17 50
2 134 Knez Tjaša 1999 AK Radeče 09:50 45

12. Mladinci (1995-1999, 2.000 m) - U19M - (3 na štartu, 2 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 164 Gorišek Nejc 2000 OŠ Blanca 08:44 50
2 142 Karavidaj Luan 1999 KMN Sevnica 08:49 45
DNF 27 Rizmal Matija 2001 AK Radeče / 0

13. Članice A (1983 in mlajše, 4.000 m) - ČŽA - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 188 Haler Lea 2003 AK Sevnica 17:08 50
2 135 Škedelj Breda 1993 Šentjernej 17:14 45
3 138 Lisec Nina 2003 AK Sevnica 17:36 41
4 155 Prah Jerneja 2000 AK Sevnica 19:30 38

14. Člani A (1983 in mlajši, 4.000 m) - ČMA - (7 na štartu, 6 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 137 Povšič Miha 1991 AK Sevnica 14:55 50
2 199 Popelar Maj 1999 AK Sevnica 15:11 45
3 163 Kranjec Luka 1990 Blanca 16:41 41
4 178 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica 18:26 38
5 161 Sluga Matevž 2003 OŠ Antona Aškerca Rimske Toplice 18:35 36
6 99 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 19:14 35
DNF 151 Žepič Žan 1998 KD Pointer / 0

15. Članice B (1971-1982, 4.000 m) - ČŽB - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 177 Zoran Mateja 1977 AK Sevnica 19:11 50
2 25 Bajc Nika 1982 Krško 20:23 45
3 172 Zevnik Polona 1975 Boštanj 20:36 41
4 44 Irt Tatjana 1980 Marathon Novo mesto 29:07 38

16. Člani B (1971-1982, 4.000 m) - ČMB - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
2 150 Žepič Damjan 1971 KD Pointer 15:26 45
3 45 Irt Iztok 1980 Marathon Novo mesto 18:16 41
4 43 Molan Janez 1974 Zdole 19:26 38
5 24 Bajc Bojan 1980 Krško 20:17 36
6 33 Lisec Tomaž 1978 Boštanj 21:39 35

17. Članice C (1959-1970, 4.000 m) - ČŽC - (2 na štartu, 2 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 184 Karlovšek Brigita 1962 AK Sevnica 20:57 50
2 23 Močivnik Škedelj Barbka 1960 Šentjernej 21:50 45

18. Člani C (1959-1970, 4.000 m) - ČMC - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 143 Lendaro Robert 1970 AK Sevnica 14:37 50
2 186 Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica 15:38 45
3 46 Kralj Stanislav 1970 Športni klub Matick 16:02 41
4 29 Renko Stanko 1969 ŠD Prnovše 23:17 38

20. Člani D (1958 in starejši, 4.000 m) - ČMD - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 35 Kukman Zdravko 1956 Marathon Novo mesto 17:27 50
2 36 Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto 18:01 45
3 40 Kastelic Pavel 1950 Marathon Novo mesto 20:40 41
4 37 Žitnik Janez 1949 Marathon Novo mesto 21:04 38
5 39 Kužnik Martin 1950 Marathon Novo mesto 22:21 36
6 38 Schwenner Vladimir 1954 Marathon Novo mesto 22:51 35