Rezultati po kategorijah
Sevnica (04.02.2018)

Število tekmovalcev: 74 (72 na cilju, odstopov 2)

01. Ml. cicibanke (2011 in mlajše, 300 m) - U6Z - (3 na štartu, 2 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 141 Budna Ajda 2011 OŠ Blanca 01:14 50
2 128 Belinc Hana 2012 Vrtec Blanca 01:50 45
DNF 131 Černe Nika 2011 OŠ Mokronog / 0

02. Ml. cicibani (2011 in mlajši, 300 m) - U6M - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 130 Belinc Žiga 2011 OŠ Blanca 01:04 50
2 104 Slapšak Jure 2011 AK Sevnica 01:08 45
3 134 Motore Vito 2011 AK Sevnica 01:11 41
4 138 Repovž Mark 2011 OŠ Tržišče 01:13 38
5 109 Radej Žiga 2012 Vrtec Blanca 01:20 36
6 151 Bedrač Vili 2011 Vrtec Krško 01:21 35

03. Cicibanke (2009/2010, 600 m) - U8Z - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 123 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 02:13 50
2 105 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 02:19 45
3 132 Motore Sofija 2010 AK Sevnica 02:21 41

04. Cicibani (2009/2010, 600 m) - U8M - (7 na štartu, 7 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 115 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 02:02 50
2 101 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 02:14 45
3 154 Zupančič Enej 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica 02:15 41
4 133 Černe Jakob 2010 AK Sevnica 02:31 38
5 158 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 02:33 36
6 136 Rojnik Svit 2010 Novo mesto 02:36 35
7 11 Suban Nik 2009 OŠ Sava Kladnika Sevnica 02:37 34

05. Ml. deklice (2007/2008, 1.000 m) - U10Z - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 145 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 04:17 50
2 4 Krmelj Zala 2007 OŠ Milana Majcna Šentjanž 04:26 45
3 143 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 04:42 41
4 10 Tisu Nika 2008 AK Sevnica 04:46 38

06. Ml. dečki (2007/2008, 1.000 m) - U10M - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 135 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 03:44 50
2 140 Repovž Maj 2008 AK Sevnica 03:49 45
3 153 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 04:04 41
4 124 Starič Vik 2008 OŠ Blanca 04:13 38
5 6 Krmelj Žiga 2008 OŠ Milana Majcna Šentjanž 04:36 36

07. Deklice (2005/2006, 1.000 m) - U12Z - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 102 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 03:43 50
2 113 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica 03:51 45
3 106 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 04:06 41

08. Dečki (2005/2006, 1.000 m) - U12M - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 127 Pelko Tjaš 2005 AK Sevnica 03:45 50
2 116 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 04:08 45
3 114 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca 04:18 41
4 119 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 04:42 38
5 103 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 05:08 36

09. St. deklice (2003/2004, 1.000 m) - U14Z - (1 na štartu, 1 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 139 Haler Lea 2003 AK Sevnica 03:38 50

10. St. dečki (2003/2004, 1.000 m) - U14M - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 108 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica 03:09 50
2 142 Lazar Luka 2003 OŠ Milana Majcna Šentjanž 03:28 45
3 2 Zdovc Luka 2004 Tekaška šola Živko 03:44 41
4 157 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 05:11 38

11. Mladinke (1998-2002, 2.000 m) - U19Z - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 148 Martinšek Lea 2002 AK Radeče 08:25 50
2 149 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 09:32 45
3 125 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 09:53 41
4 12 Tisu Nika 2008 AK Sevnica 10:33 38
5 107 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 10:54 36
6 147 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 12:20 35

12. Mladinci (1998-2002, 4.000 m) - U19M - (7 na štartu, 7 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 152 Rizmal Matija 2001 AK Radeče 13:37 50
2 150 Renko Aljaž 2000 AK Radeče 14:16 45
3 144 Vozelj Žan 2002 AK Sevnica 15:17 41
4 1 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 16:17 38
5 155 Starič Vik 2008 OŠ Blanca 18:09 36
6 118 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca 19:02 35
7 121 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 19:27 34

13. Članice A (1986 in mlajše, 4.000 m) - CZA - (7 na štartu, 6 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 5 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica 16:53 50
2 7 Knez Melani 1999 AK Sevnica 17:16 45
3 117 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica 17:39 41
4 122 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 18:08 38
5 156 Lisec Nina 2003 AK Sevnica 18:22 36
6 15 Senica Tija 2001 AD Kladivar 18:54 35
DNF 111 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica / 0

14. Člani A (1986 in mlajši, 4.000 m) - CMA - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 110 Povšič Miha 1991 AK Sevnica 13:25 50
2 126 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 18:11 45
3 120 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 18:14 41

15. Članice B (1974-1985, 4.000 m) - CZB - (1 na štartu, 1 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 9 Možic Martina 1977 AK Sevnica 22:14 50

16. Člani B (1974-1985, 4.000 m) - CMB - (2 na štartu, 2 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 112 Slemenšek Gorazd 1977 Dolnje Brezovo 16:42 50
2 13 Tisu Matej 1976 AK Sevnica 17:17 45

17. Članice C (1962-1973, 4.000 m) - CZC - (1 na štartu, 1 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 19 Karlovšek Brigita 1962 AK Sevnica 21:34 50

18. Člani C (1962-1973, 4.000 m) - CMC - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 8 Rizmal Jure 1972 Triatlon klub Krško 15:11 50
2 137 Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica 15:24 45
3 17 Senica Matjaž 1971 Hrastnik 16:48 41

20. Člani D (1961 in starejši, 4.000 m) - CMD - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 3 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana 18:09 50
2 129 Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto 18:52 45
3 146 Korošec Tone 1959 Poljčane 19:09 41