Rezultati po kategorijah
Blanca (18.11.2017)

Število tekmovalcev: 108 (105 na cilju, odstopov 3)

01. Ml. cicibanke (2011 in mlajše, 300 m) - U6Z - (5 na štartu, 4 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 151 Budna Ajda 2011 OŠ Blanca 01:22 50
2 119 Černe Nika 2011 OŠ Mokronog 01:32 45
3 160 Belinc Hana 2012 Vrtec Blanca 01:46 41
4 158 Radej Nina 2013 Vrtec Blanca 02:06 38
DNF 118 Županc Aneja 2011 OŠ Blanca / 0

02. Ml. cicibani (2011 in mlajši, 300 m) - U6M - (8 na štartu, 7 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 120 Belinc Žiga 2011 OŠ Blanca 01:13 50
2 110 Slapšak Jure 2011 AK Sevnica 01:16 45
3 174 Repovž Mark 2011 OŠ Tržišče 01:20 41
4 156 Radej Žiga 2012 Vrtec Blanca 01:23 38
5 170 Motore Vito 2011 AK Sevnica 01:26 36
6 183 Mirt Tristan 2011 Sevnica 01:31 35
7 175 Bedrač Vili 2011 Vrtec Krško 01:34 34
DNF 179 Savinc Žan 2011 OŠ Boštanj / 0

03. Cicibanke (2009/2010, 600 m) - U8Z - (8 na štartu, 8 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 122 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 02:28 50
2 126 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 02:37 45
3 172 Motore Sofija 2010 AK Sevnica 02:42 41
4 193 Kovač Kaja 2009 OŠ Boštanj 02:53 38
5 111 Zakrajšek Pia 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica 03:02 36
6 124 Groboljšek Bina Katarina 2009 OŠ Blanca 03:07 35
7 186 Grubešić Una 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica 03:08 34
8 177 Savinc Sara 2010 OŠ Boštanj 03:36 33

04. Cicibani (2009/2010, 600 m) - U8M - (9 na štartu, 8 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 132 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 02:16 50
2 185 Medved Svit 2009 OŠ Sava Kladnika Sevnica 02:25 45
3 123 Zupančič Enej 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica 02:26 41
4 107 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 02:27 38
5 121 Černe Jakob 2010 OŠ Mokronog 02:42 36
6 130 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 02:43 35
7 166 Bajc Žan 2010 ŠD Posavje 02:44 34
8 128 Belinc Rok 2009 OŠ Blanca 03:07 33
DNF 134 Radej Alen 2010 OŠ Blanca / 0

05. Ml. deklice (2007/2008, 1.000 m) - U10Z - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 108 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 03:23 50
2 188 Krmelj Zala 2007 OŠ Milana Majcna Šentjanž 03:33 45
3 106 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 03:40 41
4 195 Tisu Nika 2008 AK Sevnica 03:50 38
5 93 Simič Iva 2008 Sevnica 04:01 36

06. Ml. dečki (2007/2008, 1.000 m) - U10M - (10 na štartu, 10 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 131 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 02:58 50
2 176 Repovž Maj 2008 AK Sevnica 03:03 45
3 136 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 03:13 41
4 140 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 03:15 38
5 138 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca 03:16 36
6 142 Starič Vik 2008 OŠ Blanca 03:20 35
7 171 Janežič Žan 2007 OŠ Tržišče 03:30 34
8 139 Martinčič Nal Rožle 2007 AK Radeče 03:50 33
9 141 Slatinek Max 2007 AK Radeče 03:51 32
10 144 Žulič Žan 2007 OŠ Blanca 03:52 31

07. Deklice (2005/2006, 1.000 m) - U12Z - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 112 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 02:58 50
2 125 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica 03:00 45
3 115 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 03:10 41
4 187 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica 03:20 38
5 113 Kermc Julija 2006 AK Sevnica 03:35 36

08. Dečki (2005/2006, 1.000 m) - U12M - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 117 Pelko Tjaš 2005 AK Sevnica 02:53 50
2 103 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 03:46 45
3 146 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 03:49 41

10. St. dečki (2003/2004, 1.000 m) - U14M - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 173 Lazar Luka 2003 OŠ Milana Majcna Šentjanž 02:51 50
2 181 Zdovc Luka 2004 Tekaška šola Živko 02:59 45
3 148 Starič Maj 2004 OŠ Blanca 03:24 41

11. Mladinke (1998-2002, 2.000 m) - U19Z - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 145 Martinšek Lea 2002 AK Radeče 08:03 50
2 127 Resnik Nika 2002 AK Sevnica 08:21 45
3 143 Knez Tjaša 1999 AK Radeče 08:40 41
4 150 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 09:05 38
5 153 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 09:53 36
6 152 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 10:40 35

12. Mladinci (1998-2002, 4.000 m) - U19M - (11 na štartu, 11 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 149 Rizmal Matija 2001 AK Radeče 13:05 50
2 147 Renko Aljaž 2000 AK Radeče 13:57 45
3 169 Kurnik Mitja 2001 AK Sevnica 14:34 41
4 101 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica 14:36 38
5 104 Vozelj Žan 2002 AK Sevnica 14:39 36
6 164 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 14:55 35
7 163 Starič Vik 2008 OŠ Blanca 17:22 34
8 157 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 17:27 33
9 161 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 17:33 32
10 159 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca 17:44 31
11 155 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 18:51 30

13. Članice A (1986 in mlajše, 4.000 m) - CZA - (12 na štartu, 12 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 135 Krašovec Urška 2000 AD MASS Ljubljana 14:59 50
2 191 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica 15:42 45
3 196 Knez Melani 1999 AK Sevnica 16:10 41
4 184 Haler Lea 2003 AK Sevnica 16:16 38
5 129 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica 16:57 36
6 97 Senica Tija 2001 AD Kladivar 17:51 35
7 114 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 18:12 34
8 116 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 18:14 33
9 167 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 19:00 32
10 189 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica 19:23 31
11 91 Kermc Julija 2006 AK Sevnica 19:51 30
12 99 Kranjec Nina 1995 Blanca 20:13 29

14. Člani A (1986 in mlajši, 4.000 m) - CMA - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 105 Povšič Miha 1991 AK Sevnica 13:36 50
2 133 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 16:41 45
3 165 Starič Maj 2004 OŠ Blanca 17:20 41

15. Članice B (1974-1985, 4.000 m) - CZB - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 162 Bajc Nika 1982 ŠD Posavje 18:25 50
2 92 Jazbec Mateja 1977 AK Sevnica 18:46 45
3 182 Možic Martina 1977 AK Sevnica 21:12 41

16. Člani B (1974-1985, 4.000 m) - CMB - (7 na štartu, 7 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 178 Jančič Janko 1974 Laško 14:51 50
2 96 Pintarič Matjaž 1975 TKD Bela krajina 15:32 45
3 100 Slemenšek Gorazd 1977 Dolnje Brezovo 16:02 41
4 98 Weiss Aleks 1976 Semič 16:23 38
5 197 Tisu Matej 1976 AK Sevnica 16:48 36
6 168 Bajc Bojan 1980 ŠD Posavje 18:30 35
7 94 Jazbec Danilo 1976 AK Sevnica 20:44 34

17. Članice C (1962-1973, 4.000 m) - CZC - (2 na štartu, 2 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 154 Karlovšek Brigita 1962 AK Sevnica 19:08 50
2 199 Jančič Mirjana 1973 Laško 19:50 45

18. Člani C (1962-1973, 4.000 m) - CMC - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 102 Rizmal Jure 1972 Triatlon klub Krško 14:29 50
2 137 Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica 14:42 45
3 95 Senica Matjaž 1971 Hrastnik 15:47 41

19. Članice D (1961 in starejše, 4.000 m) - CZD - (1 na štartu, 1 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 192 Zupan Milka 1957 Ljubljana 22:01 50

20. Člani D (1961 in starejši, 4.000 m) - CMD - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 194 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana 16:27 50
2 180 Arzenšek Vojko 1959 AD Kladivar 16:34 45
3 198 Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto 17:39 41
4 190 Korošec Tone 1959 Poljčane 18:15 38