Seznam prijav
Boštanj (08.12.2018)

Število prijavljenih: 68 (66 predprijav, 2 na dan teka)

Prikaz po:   Abecedi | Času prijave | Času štarta | Kategorijah | Pripadnostih | Absolutnih kategorijah

AK Radeče (Klub) - 1x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Martinšek Lea 2002 Mladinke (1999-2003, 2.000 m) SVN

 

AK Sevnica (Klub) - 24x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Dobovšek Nika 2003 Članice A (1987 in mlajše, 4.000 m) SVN
Godec Lea 2006 Deklice (2006/2007, 1.000 m) SVN
Haler Lea 2003 Mladinke (1999-2003, 2.000 m) SVN
Haler Stojan 1969 Člani C (1963-1974, 4.000 m) SVN
Jazbec Mateja 1977 Članice B (1975-1986, 4.000 m) SVN
Karlovšek Brigita 1962 Članice D (1962 in starejše, 4.000 m) SVN
Krašovec Dušan 1967 Člani C (1963-1974, 4.000 m) SVN
Krašovec Timotej 2007 Dečki (2006/2007, 1.000 m) SVN
Krašovec Timotej 2007 Člani A (1987 in mlajši, 4.000 m) SVN
Lazar Luka 2003 Mladinci (1999-2003, 4.000 m) SVN
Motore Sofija 2010 Cicibanke (2010/2011, 600 m) SVN
Možic Martina 1977 Članice B (1975-1986, 4.000 m) SVN
Pelko Tjaš 2005 St. dečki (2004/2005, 1.000 m) SVN
Povšič Miha 1991 Člani A (1987 in mlajši, 4.000 m) SVN
Repovž Maj 2008 Ml. dečki (2008/2009, 1.000 m) SVN
Repovž Mark 2011 Cicibani (2010/2011, 600 m) SVN
Sešlar Tomaž 2003 Mladinci (1999-2003, 4.000 m) SVN
Slapšak Ajda 2005 Članice A (1987 in mlajše, 4.000 m) SVN
Slapšak Jure 2011 Cicibani (2010/2011, 600 m) SVN
Slapšak Živa 2006 Članice A (1987 in mlajše, 4.000 m) SVN
Tisu Matej 1976 Člani B (1975-1986, 4.000 m) SVN
Tisu Nika 2008 Ml. deklice (2008/2009, 1.000 m) SVN
Vozelj Žan 2002 Mladinci (1999-2003, 4.000 m) SVN
Zevnik Polona 1975 Članice B (1975-1986, 4.000 m) SVN

 

Dolnje Brezovo (Kraj) - 1x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Slemenšek Gorazd 1977 Člani B (1975-1986, 4.000 m) SVN

 

JPS Team (Klub) - 1x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Plankl Jože 1961 Člani D (1962 in starejši, 4.000 m) SVN

 

Ljubljana (Kraj) - 1x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Lešnik Štefan 1951 Člani D (1962 in starejši, 4.000 m) SVN

 

Marathon Novo mesto (Klub) - 2x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Schwenner Vladimir 1954 Člani D (1962 in starejši, 4.000 m) SVN
Žitnik Janez 1949 Člani D (1962 in starejši, 4.000 m) SVN

 

OŠ Blanca (Šola) - 27x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Baškovč Jan 2009 Ml. dečki (2008/2009, 1.000 m) SVN
Belinc Hana 2012 Ml. cicibanke (2012 in mlajše, 300 m) SVN
Belinc Žiga 2011 Cicibani (2010/2011, 600 m) SVN
Blatnik Kiara 2010 Cicibanke (2010/2011, 600 m) SVN
Blatnik Kiara 2010 Mladinke (1999-2003, 2.000 m) SVN
Budna Ajda 2011 Cicibanke (2010/2011, 600 m) SVN
Budna Ajda 2011 Mladinke (1999-2003, 2.000 m) SVN
Dolmovič Gal 2010 Cicibani (2010/2011, 600 m) SVN
Dolmovič Gal 2010 Člani A (1987 in mlajši, 4.000 m) SVN
Dolmovič Jan 2009 Ml. dečki (2008/2009, 1.000 m) SVN
Dolmovič Jan 2009 Člani A (1987 in mlajši, 4.000 m) SVN
Klenovšek Taj 2012 Ml. cicibani (2012 in mlajši, 300 m) SVN
Kosar Luka 2008 Ml. dečki (2008/2009, 1.000 m) SVN
Radej Anja 2007 Deklice (2006/2007, 1.000 m) SVN
Radej Anja 2007 Mladinke (1999-2003, 2.000 m) SVN
Radej Nika 2009 Ml. deklice (2008/2009, 1.000 m) SVN
Radej Nika 2009 Mladinke (1999-2003, 2.000 m) SVN
Radej Tjaša 2008 Ml. deklice (2008/2009, 1.000 m) SVN
Radej Tjaša 2008 Mladinke (1999-2003, 2.000 m) SVN
Slemenšek David 2007 Dečki (2006/2007, 1.000 m) SVN
Slemenšek David 2007 Člani A (1987 in mlajši, 4.000 m) SVN
Slemenšek Urban 2007 Dečki (2006/2007, 1.000 m) SVN
Slemenšek Urban 2007 Člani A (1987 in mlajši, 4.000 m) SVN
Starič Vik 2008 Ml. dečki (2008/2009, 1.000 m) SVN
Starič Vik 2008 Člani A (1987 in mlajši, 4.000 m) SVN
Žulič Jan 2012 Ml. cicibani (2012 in mlajši, 300 m) SVN
Žulič Žan 2007 Dečki (2006/2007, 1.000 m) SVN

 

OŠ Milana Majcna Šentjanž (Šola) - 2x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Gorenc Markovič Lan 2012 Ml. cicibani (2012 in mlajši, 300 m) SVN
Marolt Nika 2011 Cicibanke (2010/2011, 600 m) SVN

 

OŠ Sava Kladnika Sevnica (Šola) - 1x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Kozinc Sara 2012 Ml. cicibanke (2012 in mlajše, 300 m) SVN

 

OŠ Tržišče (Kraj) - 1x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Imperl Lara 2010 Cicibanke (2010/2011, 600 m) SVN

 

Poljčane (Kraj) - 1x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Korošec Tone 1959 Člani D (1962 in starejši, 4.000 m) SVN

 

ŠD Adria Mobil (Klub) - 1x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Kranjc Albert 1973 Člani C (1963-1974, 4.000 m) SVN

 

ŠD Blanca (Klub) - 1x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Blatnik Tomaž 1981 Člani B (1975-1986, 4.000 m) SVN

 

ŠD Team (Klub) - 1x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Kukolj Rok 1980 Člani B (1975-1986, 4.000 m) SVN

 

Vrtec pri OŠ Blanca (Vrtec) - 2x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Dolmovič Ela 2015 Ml. cicibanke (2012 in mlajše, 300 m) SVN
Radej Nina 2013 Ml. cicibanke (2012 in mlajše, 300 m) SVN

 

Vrtec pri OŠ Milana Majcna Šentjanž (Vrtec) - 1x

Priimek in ime Letnik Kategorija Država
Gorenc Markovič Maks 2014 Ml. cicibani (2012 in mlajši, 300 m) SVN