Seznam prijav
Birna vas pri Šentjanžu (20.10.2018)

Število prijavljenih: 88 (86 predprijav, 2 na dan teka)

Prikaz po:   Abecedi | Času prijave | Času štarta | Kategorijah | Pripadnostih | Absolutnih kategorijah

01. Ml. cicibanke (2012 in mlajše, 300 m) - 4x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Belinc Hana 2012 OŠ Blanca SVN
Dolmovič Ela 2015 Vrtec Blanca SVN
Kozinc Sara 2012 OŠ Sava Kladnika Sevnica SVN
Radej Nina 2013 Vrtec Blanca SVN

 

02. Ml. cicibani (2012 in mlajši, 300 m) - 5x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Gorenc Markovič Lan 2012 OŠ Milana Majcna Šentjanž SVN
Gorenc Markovič Maks 2014 Vrtec pri OŠ Milana Majcna Šentjanž SVN
Jazdan Brin Jan 2014 Vrtec pri OŠ Milana Majcna Šentjanž SVN
Klenovšek Taj 2012 OŠ Blanca SVN
Žulič Jan 2012 OŠ Blanca SVN

 

03. Cicibanke (2010/2011, 600 m) - 6x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca SVN
Budna Ajda 2011 OŠ Blanca SVN
Černe Nika 2011 OŠ Mokronog SVN
Knez Lana 2011 OŠ Tržišče SVN
Marolt Nika 2011 OŠ Milana Majcna Šentjanž SVN
Motore Sofija 2010 AK Sevnica SVN

 

04. Cicibani (2010/2011, 600 m) - 9x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Bedrač Vili 2011 OŠ Jurija Dalmatina Krško SVN
Belinc Žiga 2011 OŠ Blanca SVN
Černe Jakob 2010 AK Sevnica SVN
Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca SVN
Javoršek Gaj 2011 OŠ Milana Majcna Šentjanž SVN
Jazdan Svit 2011 OŠ Milana Majcna Šentjanž SVN
Motore Vito 2011 AK Sevnica SVN
Sladič Gašper 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica SVN
Slapšak Jure 2011 AK Sevnica SVN

 

05. Ml. deklice (2008/2009, 1.000 m) - 3x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Radej Nika 2009 OŠ Blanca SVN
Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca SVN
Tisu Nika 2008 AK Sevnica SVN

 

06. Ml. dečki (2008/2009, 1.000 m) - 9x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca SVN
Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca SVN
Glas Bruno 2009 Atletska šola HOP2 SVN
Jazbec Enej 2008 AK Sevnica SVN
Jontez Žiga 2009 OŠ Milana Majcna Šentjanž SVN
Kosar Luka 2008 OŠ Blanca SVN
Krmelj Žiga 2008 OŠ Milana Majcna Šentjanž SVN
Repovž Maj 2008 AK Sevnica SVN
Vencelj Miha 2009 AK Sevnica SVN

 

07. Deklice (2006/2007, 1.000 m) - 6x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Godec Lea 2006 AK Sevnica SVN
Jazbec Laura 2006 AK Sevnica SVN
Krmelj Zala 2007 OŠ Milana Majcna Šentjanž SVN
Radej Anja 2007 OŠ Blanca SVN
Rihtar Adriana 2006 AK Sevnica SVN
Vencelj Iza 2006 AK Sevnica SVN

 

08. Dečki (2006/2007, 1.000 m) - 3x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Knez Jan 2006 OŠ Tržišče SVN
Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca SVN
Žulič Žan 2007 OŠ Blanca SVN

 

10. St. dečki (2004/2005, 1.000 m) - 2x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Majcen Jan 2004 OŠ Krmelj SVN
Pelko Tjaš 2005 AK Sevnica SVN

 

11. Mladinke (1999-2003, 2.000 m) - 5x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca SVN
Haler Lea 2003 AK Sevnica SVN
Radej Anja 2007 OŠ Blanca SVN
Radej Nika 2009 OŠ Blanca SVN
Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca SVN

 

12. Mladinci (1999-2003, 4.000 m) - 5x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Bajc Tomi 2005 AK Sevnica SVN
Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca SVN
Kosar Luka 2008 OŠ Blanca SVN
Lazar Luka 2003 AK Sevnica SVN
Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica SVN

 

13. Članice A (1987 in mlajše, 4.000 m) - 8x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica SVN
Knez Melani 1999 AK Sevnica SVN
Krašovec Urška 2000 AD MASS Ljubljana SVN
Nemec Klara 1995 AD Štajerska Maribor SVN
Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica SVN
Slapšak Živa 2006 AK Sevnica SVN
Vencelj Iza 2006 AK Sevnica SVN
Zupančič Naja 2005 AK Sevnica SVN

 

14. Člani A (1987 in mlajši, 4.000 m) - 7x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca SVN
Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca SVN
Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica SVN
Kveder Miha 1989 AD Štajerska Maribor SVN
Povšič Miha 1991 AK Sevnica SVN
Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca SVN
Žulič Žan 2007 OŠ Blanca SVN

 

15. Članice B (1975-1986, 4.000 m) - 3x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Jazbec Mateja 1977 AK Sevnica SVN
Jurjevčič Silva 1983 RK Team SVN
Zevnik Polona 1975 AK Sevnica SVN

 

16. Člani B (1975-1986, 4.000 m) - 4x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Blatnik Tomaž 1981 ŠD Blanca SVN
Knez Tomaž 1975 KLSVMD Hrast Tržišče SVN
Kukolj Rok 1980 ŠD Team SVN
Šteiner Matjaž 1975 Slovenska vojska SVN

 

18. Člani C (1963-1974, 4.000 m) - 4x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Haler Stojan 1969 AK Sevnica SVN
Kralj Stanislav 1970 AK Sevnica SVN
Kranjc Albert 1973 ŠD Adria Mobil SVN
Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica SVN

 

19. Članice D (1962 in starejše, 4.000 m) - 1x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Karlovšek Brigita 1962 AK Sevnica SVN

 

20. Člani D (1962 in starejši, 4.000 m) - 4x

Priimek in ime Letnik Pripadnost Država
Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto SVN
Korošec Tone 1959 Poljčane SVN
Lešnik Štefan 1951 Ljubljana SVN
Lipnik Branko 1945 Horjul SVN