Skupni absolutni rezultati
Sevniški pokal 2018/19

Število tekmovalcev: 46

Ženske na 4.000 m (1998 in starejše) - 13x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost Kategorija 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica Članice A 2. (45) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 195
2 Karlovšek Brigita 1962 AK Sevnica Članice D 8. (33) 5. (36) 6. (35) 2. (45) 149
3 Zevnik Polona 1975 AK Sevnica Članice B 6. (35) 6. (35) 5. (36) 3. (41) 147
4 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica Članice A 1. (50) 2. (45) 2. (45)   140
5 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica Članice A 4. (38) 3. (41) 3. (41)   120
6 Jazbec Mateja 1977 AK Sevnica Članice B 5. (36) 4. (38) 4. (38)   112
7 Možic Martina 1977 AK Sevnica Članice B   7. (34) 7. (34) 4. (38) 106
8 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica Članice A 3. (41)       41
9 Hribar Anica 1962 OKB Članice D       5. (36) 36
10 Zupan Milka 1957 Ljubljana Članice D       6. (35) 35
11 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica Članice A 7. (34)       34
12 Blatnik Žana 1986 ŠD Blanca Članice B   8. (33)     33
13 Nemec Klara 1995 AD Štajerska Maribor Članice A 9. (32)       32

Moški na 4.000 m (1998 in starejši) - 33x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost Kategorija 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Povšič Miha 1991 AK Sevnica Člani A 1. (50) 1. (50) 1. (50)   150
2 Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica Člani C 4. (38) 4. (38) 4. (38) 7. (34) 148
3 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica Člani A 8. (33) 7. (34) 7. (34) 4. (38) 139
4 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica Mladinci 2. (45) 2. (45) 2. (45)   135
5 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana Člani D 11. (30) 10. (31) 9. (32) 9. (32) 125
6 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca Člani A 10. (31) 9. (32) 13. (28) 8. (33) 124
7 Lazar Luka 2003 AK Sevnica Mladinci 3. (41) 3. (41) 3. (41)   123
8 Vozelj Žan 2002 AK Sevnica Mladinci   5. (36) 5. (36) 1. (50) 122
9 Kukolj Rok 1980 ŠD Team Člani B 14. (27) 12. (29) 11. (30) 14. (27) 113
10 Slemenšek Gorazd 1977 Dolnje Brezovo Člani B   6. (35) 6. (35) 3. (41) 111
11 Kranjc Albert 1973 ŠD Adria Mobil Člani C 9. (32) 8. (33)   5. (36) 101
12 Haler Stojan 1969 AK Sevnica Člani C 19. (22) 15. (26) 15. (26) 19. (22) 96
13 Korošec Tone 1959 Poljčane Člani D 21. (20) 17. (24) 16. (25) 18. (23) 92
14 Šteiner Matjaž 1975 Slovenska vojska Člani B 13. (28) 11. (30)   10. (31) 89
15 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca Mladinci 15. (26) 13. (28)   15. (26) 80
15 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca Člani A   18. (23) 12. (29) 13. (28) 80
17 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica Mladinci 7. (34)     2. (45) 79
18 Žitnik Janez 1949 Marathon Novo mesto Člani D   16. (25) 17. (24) 17. (24) 73
19 Blatnik Tomaž 1981 ŠD Blanca Člani B 16. (25) 21. (20) 18. (23)   68
19 Tisu Matej 1976 AK Sevnica Člani B     8. (33) 6. (35) 68
21 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca Člani A 20. (21)   19. (22) 21. (20) 63
21 Schwenner Vladimir 1954 Marathon Novo mesto Člani D   20. (21) 20. (21) 20. (21) 63
23 Starič Vik 2008 OŠ Blanca Člani A     10. (31) 11. (30) 61
24 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca Člani A 12. (29)   14. (27)   56
25 Kveder Miha 1989 AD Štajerska Maribor Člani A 5. (36)       36
26 Kralj Stanislav 1970 AK Sevnica Člani C 6. (35)       35
27 Lokar Igor 1974 Mirna Člani C       12. (29) 29
28 Slak Andraž 1991 ŠD Adria Mobil Člani A   14. (27)     27
29 Jevševar Bojan 1962 OKB Člani D       16. (25) 25
30 Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto Člani D 17. (24)       24
31 Knez Tomaž 1975 KLSVMD Hrast Tržišče Člani B 18. (23)       23
32 Jazbec Enej 2008 AK Sevnica Člani A   19. (22)     22
33 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca Mladinci 22. (19)       19