Skupni absolutni rezultati
Sevniški pokal 2017/18

Število tekmovalcev: 59

Ženske na 4.000 m (1997 in starejše) - 20x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost Kategorija 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Senica Tija 2001 AD Kladivar Članice A 2. (45) 6. (35) 2. (45) 6. (35) 6. (35) 160
2 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica Članice A   5. (36) 5. (36) 3. (41) 4. (38) 151
3 Karlovšek Brigita 1962 AK Sevnica Članice C 4. (38) 12. (29) 4. (38) 7. (34) 7. (34) 144
4 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica Članice A   2. (45)   1. (50) 2. (45) 140
5 Možic Martina 1977 AK Sevnica Članice B 5. (36) 17. (24) 8. (33) 8. (33) 11. (30) 132
6 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica Članice A   7. (34)   4. (38) 3. (41) 113
7 Krašovec Urška 2000 AD MASS Ljubljana Članice A   1. (50)     1. (50) 100
8 Kranjec Nina 1995 Blanca Članice A 6. (35) 16. (25) 7. (34)     94
9 Kermc Julija 2006 AK Sevnica Članice A   15. (26) 6. (35)   10. (31) 92
10 Haler Lea 2003 AK Sevnica Članice A   4. (38) 1. (50)     88
11 Knez Melani 1999 AK Sevnica Članice A   3. (41)   2. (45)   86
11 Zupan Milka 1957 Ljubljana Članice D 7. (34) 18. (23)     12. (29) 86
13 Bajc Nika 1982 Gibam.se Članice B   9. (32) 3. (41)     73
14 Jazbec Mateja 1977 AK Sevnica Članice B 3. (41) 10. (31)       72
14 Lisec Nina 2003 AK Sevnica Članice A       5. (36) 5. (36) 72
16 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica Članice A   8. (33)   DNF (0) 8. (33) 66
17 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica Članice A   13. (28)     9. (32) 60
18 Vetrih Renata 1974 Zreče Članice B 1. (50)         50
19 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca Članice A   11. (30)       30
20 Jančič Mirjana 1973 Laško Članice C   14. (27)       27

Moški na 4.000 m (1997 in starejši) - 39x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost Kategorija 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Rizmal Matija 2001 AK Radeče Mladinci 1. (50) 1. (50) 1. (50) 2. (45)   195
2 Povšič Miha 1991 AK Sevnica Člani A 2. (45) 2. (45) 3. (41) 1. (50) 1. (50) 190
3 Rizmal Jure 1972 Triatlon klub Krško Člani C 3. (41) 4. (38) 6. (35) 4. (38) 2. (45) 162
4 Vozelj Žan 2002 AK Sevnica Mladinci 8. (33) 7. (34) 7. (34) 5. (36) 3. (41) 145
5 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica Mladinci 4. (38) 10. (31) 8. (33) 7. (34) 5. (36) 141
5 Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica Člani C 6. (35) 8. (33)   6. (35) 4. (38) 141
7 Senica Matjaž 1971 Hrastnik Člani C 9. (32) 12. (29) 9. (32) 9. (32) 8. (33) 129
7 Slemenšek Gorazd 1977 Dolnje Brezovo Člani B 10. (31) 13. (28) 10. (31) 8. (33) 7. (34) 129
9 Renko Aljaž 2000 AK Radeče Mladinci   3. (41) 2. (45) 3. (41)   127
10 Tisu Matej 1976 AK Sevnica Člani B 11. (30) 18. (23) 11. (30) 10. (31) 9. (32) 123
11 Starič Vik 2008 OŠ Blanca Mladinci 13. (28) 20. (21) 14. (27) 11. (30) 11. (30) 115
12 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca Mladinci 14. (27) 21. (20) 16. (25) 13. (28) 13. (28) 108
12 Kurnik Mitja 2001 AK Sevnica Mladinci 5. (36) 5. (36) 5. (36)     108
14 Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto Člani D 16. (25) 23. (18) 15. (26) 15. (26) 16. (25) 102
15 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca Mladinci 15. (26) 22. (19)   14. (27) 12. (29) 101
16 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca Mladinci 18. (23) 24. (17) 17. (24) 16. (25) 14. (27) 99
17 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca Mladinci 21. (20) 27. (14) 18. (23) 18. (23) 18. (23) 89
18 Korošec Tone 1959 Poljčane Člani D 19. (22) 25. (16)   17. (24) 17. (24) 86
19 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica Člani A   17. (24) 12. (29)   10. (31) 84
20 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana Člani D   15. (26)   12. (29) 15. (26) 81
21 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica Mladinci   6. (35) 4. (38)     73
22 Jančič Janko 1974 Laško Člani B 7. (34) 9. (32)       66
23 Arzenšek Vojko 1959 AD Kladivar Člani D   16. (25) 13. (28)     53
24 Pelko Tjaš 2005 AK Sevnica Člani A         6. (35) 35
25 Pintarič Matjaž 1975 TKD Bela krajina Člani B   11. (30)       30
26 Petančič Rok 1981 AK Sevnica Člani B 12. (29)         29
27 Weiss Aleks 1976 Semič Člani B   14. (27)       27
28 Pečnik Anton 1980 Kladje nad Blanco Člani B 17. (24)         24
29 Antolin Gašper 1992 Lesce Člani A     19. (22)     22
29 Starič Maj 2004 OŠ Blanca Člani A   19. (22)       22
31 Haler Stojan 1969 AK Sevnica Člani C 20. (21)         21
32 Sinkovič Lucijan 1990 Sevnica Člani A 22. (19)         19
33 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca Mladinci 23. (18)         18
34 Žitnik Janez 1949 Marathon Novo mesto Člani D 24. (17)         17
35 Schwenner Vladimir 1954 Marathon Novo mesto Člani D 25. (16)         16
36 Bajc Bojan 1980 ŠD Posavje Člani B   26. (15)       15
36 Kužnik Martin 1950 Marathon Novo mesto Člani D 26. (15)         15
38 Peroša Boštjan 1974 Infocenter GZS Člani B 27. (14)         14
39 Jazbec Danilo 1976 AK Sevnica Člani B   28. (13)       13