Skupni absolutni rezultati
Sevniški pokal 2018/19

Število tekmovalcev: 42

Ženske na 4.000 m (1998 in starejše) - 11x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost Kategorija 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica Članice A 2. (45) 1. (50) 1. (50) 145
2 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica Članice A 1. (50) 2. (45) 2. (45) 140
3 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica Članice A 4. (38) 3. (41) 3. (41) 120
4 Jazbec Mateja 1977 AK Sevnica Članice B 5. (36) 4. (38) 4. (38) 112
5 Zevnik Polona 1975 AK Sevnica Članice B 6. (35) 6. (35) 5. (36) 106
6 Karlovšek Brigita 1962 AK Sevnica Članice D 8. (33) 5. (36) 6. (35) 104
7 Možic Martina 1977 AK Sevnica Članice B   7. (34) 7. (34) 68
8 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica Članice A 3. (41)     41
9 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica Članice A 7. (34)     34
10 Blatnik Žana 1986 ŠD Blanca Članice B   8. (33)   33
11 Nemec Klara 1995 AD Štajerska Maribor Članice A 9. (32)     32

Moški na 4.000 m (1998 in starejši) - 31x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost Kategorija 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Povšič Miha 1991 AK Sevnica Člani A 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica Mladinci 2. (45) 2. (45) 2. (45) 135
3 Lazar Luka 2003 AK Sevnica Mladinci 3. (41) 3. (41) 3. (41) 123
4 Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica Člani C 4. (38) 4. (38) 4. (38) 114
5 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica Člani A 8. (33) 7. (34) 7. (34) 101
6 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana Člani D 11. (30) 10. (31) 9. (32) 93
7 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca Člani A 10. (31) 9. (32) 13. (28) 91
8 Kukolj Rok 1980 ŠD Team Člani B 14. (27) 12. (29) 11. (30) 86
9 Haler Stojan 1969 AK Sevnica Člani C 19. (22) 15. (26) 15. (26) 74
10 Vozelj Žan 2002 AK Sevnica Mladinci   5. (36) 5. (36) 72
11 Slemenšek Gorazd 1977 Dolnje Brezovo Člani B   6. (35) 6. (35) 70
12 Korošec Tone 1959 Poljčane Člani D 21. (20) 17. (24) 16. (25) 69
13 Blatnik Tomaž 1981 ŠD Blanca Člani B 16. (25) 21. (20) 18. (23) 68
14 Kranjc Albert 1973 ŠD Adria Mobil Člani C 9. (32) 8. (33)   65
15 Šteiner Matjaž 1975 Slovenska vojska Člani B 13. (28) 11. (30)   58
16 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca Člani A 12. (29)   14. (27) 56
17 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca Mladinci 15. (26) 13. (28)   54
18 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca Člani A   18. (23) 12. (29) 52
19 Žitnik Janez 1949 Marathon Novo mesto Člani D   16. (25) 17. (24) 49
20 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca Člani A 20. (21)   19. (22) 43
21 Schwenner Vladimir 1954 Marathon Novo mesto Člani D   20. (21) 20. (21) 42
22 Kveder Miha 1989 AD Štajerska Maribor Člani A 5. (36)     36
23 Kralj Stanislav 1970 AK Sevnica Člani C 6. (35)     35
24 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica Mladinci 7. (34)     34
25 Tisu Matej 1976 AK Sevnica Člani B     8. (33) 33
26 Starič Vik 2008 OŠ Blanca Člani A     10. (31) 31
27 Slak Andraž 1991 ŠD Adria Mobil Člani A   14. (27)   27
28 Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto Člani D 17. (24)     24
29 Knez Tomaž 1975 KLSVMD Hrast Tržišče Člani B 18. (23)     23
30 Jazbec Enej 2008 AK Sevnica Člani A   19. (22)   22
31 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca Mladinci 22. (19)     19