Skupni rezultati po kategorijah
Sevniški pokal 2018/19

Število tekmovalcev: 85

01. Ml. cicibanke (2012 in mlajše) - U8Z - 4x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Kozinc Sara 2012 OŠ Sava Kladnika Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Dolmovič Ela 2015 Vrtec pri OŠ Blanca 2. (45) 4. (38) 3. (41) 124
3 Belinc Hana 2012 OŠ Blanca DNF (0) 2. (45) 2. (45) 90
4 Radej Nina 2013 Vrtec pri OŠ Blanca DNF (0) 3. (41) DNF (0) 41

02. Ml. cicibani (2012 in mlajši) - U8M - 5x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Žulič Jan 2012 OŠ Blanca 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Gorenc Markovič Lan 2012 OŠ Milana Majcna Šentjanž 2. (45) 2. (45) 2. (45) 135
3 Klenovšek Taj 2012 OŠ Blanca 3. (41) 3. (41) 3. (41) 123
4 Gorenc Markovič Maks 2014 Vrtec pri OŠ Milana Majcna Šentjanž 5. (36) 4. (38) 4. (38) 112
5 Jazdan Brin Jan 2014 Vrtec pri OŠ Milana Majcna Šentjanž 4. (38)     38

03. Cicibanke (2010/2011) - U10Z - 6x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Budna Ajda 2011 OŠ Blanca 3. (41) 2. (45) 2. (45) 131
3 Motore Sofija 2010 AK Sevnica 2. (45)   3. (41) 86
4 Černe Nika 2011 OŠ Mokronog 5. (36) 4. (38)   74
4 Marolt Nika 2011 OŠ Milana Majcna Šentjanž 4. (38) 5. (36)   74
6 Imperl Lara 2010 OŠ Tržišče   3. (41) DNF (0) 41

04. Cicibani (2010/2011) - U10M - 11x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Belinc Žiga 2011 OŠ Blanca 4. (38) 2. (45) 1. (50) 133
2 Černe Jakob 2010 AK Sevnica 1. (50) 1. (50)   100
3 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 2. (45)   3. (41) 86
3 Slapšak Jure 2011 AK Sevnica 3. (41) DNF (0) 2. (45) 86
5 Repovž Mark 2011 OŠ Tržišče   3. (41)   41
6 Sevšek Nejc 2010 OŠ Krmelj   4. (38)   38
7 Motore Vito 2011 AK Sevnica 5. (36)     36
7 Papež Žiga 2011 Krmelj   5. (36)   36
9 Jazdan Svit 2011 OŠ Milana Majcna Šentjanž 6. (35)     35
10 Sladič Gašper 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica 7. (34)     34
11 Javoršek Gaj 2011 OŠ Milana Majcna Šentjanž 8. (33)     33

05. Ml. deklice (2008/2009) - U12Z - 3x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 2. (45) 2. (45) 2. (45) 135
3 Tisu Nika 2008 AK Sevnica 3. (41) 3. (41) 3. (41) 123

06. Ml. dečki (2008/2009) - U12M - 9x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Repovž Maj 2008 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 2. (45) 2. (45) 2. (45) 135
3 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 3. (41) 3. (41) 3. (41) 123
4 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 7. (34) 6. (35) 5. (36) 105
5 Jazbec Enej 2008 AK Sevnica 4. (38) 4. (38)   76
6 Vencelj Miha 2009 AK Sevnica 6. (35) 5. (36)   71
7 Starič Vik 2008 OŠ Blanca     4. (38) 38
8 Krmelj Žiga 2008 OŠ Milana Majcna Šentjanž 5. (36)     36
9 Glas Bruno 2009 Atletska šola HOP2 8. (33)     33

07. Deklice (2006/2007) - U14Z - 6x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Godec Lea 2006 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 5. (36) 2. (45) 2. (45) 126
3 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica 2. (45)     45
4 Krmelj Zala 2007 OŠ Milana Majcna Šentjanž 3. (41)     41
5 Jazbec Laura 2006 AK Sevnica 4. (38)     38
6 Rihtar Adriana 2006 AK Sevnica 6. (35)     35

08. Dečki (2006/2007) - U14M - 5x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 1. (50) 3. (41) 3. (41) 132
2 Žulič Žan 2007 OŠ Blanca 2. (45) 5. (36) 4. (38) 119
3 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica   1. (50) 1. (50) 100
4 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca   2. (45) 2. (45) 90
5 Janežič Žan 2007 AK Sevnica   4. (38)   38

10. St. dečki (2004/2005) - U16M - 3x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Pelko Tjaš 2005 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca   2. (45)   45
2 Majcen Jan 2004 OŠ Krmelj 2. (45)     45

11. Mladinke (1999-2003) - U21Z - 8x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Haler Lea 2003 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 3. (41) 4. (38) 3. (41) 120
2 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 2. (45) 3. (41) 7. (34) 120
4 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 4. (38) 5. (36) 4. (38) 112
5 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 5. (36) 8. (33) 6. (35) 104
6 Martinšek Lea 2002 AK Radeče   2. (45) 2. (45) 90
7 Budna Ajda 2011 OŠ Blanca   7. (34) 5. (36) 70
8 Tisu Nika 2008 AK Sevnica   6. (35)   35

12. Mladinci (1999-2003) - U21M - 6x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Lazar Luka 2003 AK Sevnica 2. (45) 2. (45) 2. (45) 135
3 Vozelj Žan 2002 AK Sevnica   3. (41) 3. (41) 82
4 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 3. (41)     41
5 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 4. (38)     38
6 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 5. (36)     36

13. Članice A (1987 in mlajše) - CZA - 6x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 2. (45) 1. (50) 1. (50) 145
2 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 1. (50) 2. (45) 2. (45) 140
3 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica 4. (38) 3. (41) 3. (41) 120
4 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica 3. (41)     41
5 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica 5. (36)     36
6 Nemec Klara 1995 AD Štajerska Maribor 6. (35)     35

14. Člani A (1987 in mlajši) - CMA - 11x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Povšič Miha 1991 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 3. (41) 2. (45) 2. (45) 131
3 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 4. (38) 3. (41) 5. (36) 115
4 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca   6. (35) 4. (38) 73
5 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 5. (36)   6. (35) 71
6 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 6. (35)   7. (34) 69
7 Kveder Miha 1989 AD Štajerska Maribor 2. (45)     45
8 Starič Vik 2008 OŠ Blanca     3. (41) 41
9 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca   4. (38)   38
10 Slak Andraž 1991 ŠD Adria Mobil   5. (36)   36
11 Jazbec Enej 2008 AK Sevnica   7. (34)   34

15. Članice B (1975-1986) - CZB - 4x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Jazbec Mateja 1977 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Zevnik Polona 1975 AK Sevnica 2. (45) 2. (45) 2. (45) 135
3 Možic Martina 1977 AK Sevnica   3. (41) 3. (41) 82
4 Blatnik Žana 1986 ŠD Blanca   4. (38)   38

16. Člani B (1975-1986) - CMB - 6x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Kukolj Rok 1980 ŠD Team 2. (45) 3. (41) 3. (41) 127
2 Blatnik Tomaž 1981 ŠD Blanca 3. (41) 4. (38) 4. (38) 117
3 Slemenšek Gorazd 1977 Dolnje Brezovo   1. (50) 1. (50) 100
4 Šteiner Matjaž 1975 Slovenska vojska 1. (50) 2. (45)   95
5 Tisu Matej 1976 AK Sevnica     2. (45) 45
6 Knez Tomaž 1975 KLSVMD Hrast Tržišče 4. (38)     38

18. Člani C (1963-1974) - CMC - 4x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Haler Stojan 1969 AK Sevnica 4. (38) 3. (41) 2. (45) 124
3 Kranjc Albert 1973 ŠD Adria Mobil 3. (41) 2. (45)   86
4 Kralj Stanislav 1970 AK Sevnica 2. (45)     45

19. Članice D (1962 in starejše) - CZD - 1x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Karlovšek Brigita 1962 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150

20. Člani D (1962 in starejši) - CMD - 5x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek Točke
1 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana 1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
2 Korošec Tone 1959 Poljčane 3. (41) 3. (41) 2. (45) 127
3 Žitnik Janez 1949 Marathon Novo mesto   2. (45) 3. (41) 86
4 Schwenner Vladimir 1954 Marathon Novo mesto   4. (38) 4. (38) 76
5 Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto 2. (45)     45