Skupni rezultati po kategorijah
Sevniški pokal 2018/19

Število tekmovalcev: 91

01. Ml. cicibanke (2012 in mlajše) - U8Z - 4x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Kozinc Sara 2012 OŠ Sava Kladnika Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Dolmovič Ela 2015 Vrtec pri OŠ Blanca 2. (45) 4. (38) 3. (41) 3. (41) 165
3 Belinc Hana 2012 OŠ Blanca DNF (0) 2. (45) 2. (45) 2. (45) 135
4 Radej Nina 2013 Vrtec pri OŠ Blanca DNF (0) 3. (41) DNF (0)   41

02. Ml. cicibani (2012 in mlajši) - U8M - 6x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Žulič Jan 2012 OŠ Blanca 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Gorenc Markovič Lan 2012 OŠ Milana Majcna Šentjanž 2. (45) 2. (45) 2. (45) 2. (45) 180
3 Klenovšek Taj 2012 OŠ Blanca 3. (41) 3. (41) 3. (41) 4. (38) 161
4 Gorenc Markovič Maks 2014 Vrtec pri OŠ Milana Majcna Šentjanž 5. (36) 4. (38) 4. (38) 5. (36) 148
5 Švelc Arian 2012 OŠ Boštanj       3. (41) 41
6 Jazdan Brin Jan 2014 Vrtec pri OŠ Milana Majcna Šentjanž 4. (38)       38

03. Cicibanke (2010/2011) - U10Z - 6x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Budna Ajda 2011 OŠ Blanca 3. (41) 2. (45) 2. (45) 2. (45) 176
3 Černe Nika 2011 OŠ Mokronog 5. (36) 4. (38)   3. (41) 115
4 Motore Sofija 2010 AK Sevnica 2. (45)   3. (41)   86
5 Marolt Nika 2011 OŠ Milana Majcna Šentjanž 4. (38) 5. (36)     74
6 Imperl Lara 2010 OŠ Tržišče   3. (41) DNF (0)   41

04. Cicibani (2010/2011) - U10M - 11x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Belinc Žiga 2011 OŠ Blanca 4. (38) 2. (45) 1. (50) 2. (45) 178
2 Černe Jakob 2010 AK Sevnica 1. (50) 1. (50)   1. (50) 150
3 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 2. (45)   3. (41) 4. (38) 124
4 Slapšak Jure 2011 AK Sevnica 3. (41) DNF (0) 2. (45)   86
5 Repovž Mark 2011 AK Sevnica   3. (41)   3. (41) 82
6 Sevšek Nejc 2010 OŠ Krmelj   4. (38)     38
7 Motore Vito 2011 AK Sevnica 5. (36)       36
7 Papež Žiga 2011 Krmelj   5. (36)     36
9 Jazdan Svit 2011 OŠ Milana Majcna Šentjanž 6. (35)       35
10 Sladič Gašper 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica 7. (34)       34
11 Javoršek Gaj 2011 OŠ Milana Majcna Šentjanž 8. (33)       33

05. Ml. deklice (2008/2009) - U12Z - 3x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 2. (45) 2. (45) 2. (45) 2. (45) 180
3 Tisu Nika 2008 AK Sevnica 3. (41) 3. (41) 3. (41) 3. (41) 164

06. Ml. dečki (2008/2009) - U12M - 9x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Repovž Maj 2008 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 2. (45) 2. (45) 2. (45) 2. (45) 180
3 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 3. (41) 3. (41) 3. (41) 3. (41) 164
4 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 7. (34) 6. (35) 5. (36) 5. (36) 141
5 Jazbec Enej 2008 AK Sevnica 4. (38) 4. (38)     76
5 Starič Vik 2008 OŠ Blanca     4. (38) 4. (38) 76
7 Vencelj Miha 2009 AK Sevnica 6. (35) 5. (36)     71
8 Krmelj Žiga 2008 OŠ Milana Majcna Šentjanž 5. (36)       36
9 Glas Bruno 2009 Atletska šola HOP2 8. (33)       33

07. Deklice (2006/2007) - U14Z - 6x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Godec Lea 2006 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 5. (36) 2. (45) 2. (45) 2. (45) 171
3 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica 2. (45)       45
4 Krmelj Zala 2007 OŠ Milana Majcna Šentjanž 3. (41)       41
5 Jazbec Laura 2006 AK Sevnica 4. (38)       38
6 Rihtar Adriana 2006 AK Sevnica 6. (35)       35

08. Dečki (2006/2007) - U14M - 5x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 1. (50) 3. (41) 3. (41) 2. (45) 177
2 Žulič Žan 2007 OŠ Blanca 2. (45) 5. (36) 4. (38) 4. (38) 157
3 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica   1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
4 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca   2. (45) 2. (45) 3. (41) 131
5 Janežič Žan 2007 AK Sevnica   4. (38)     38

09. St. deklice (2004/2005) - U16Z - 1x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Moškon Klara 2005 OŠ Blanca       1. (50) 50

10. St. dečki (2004/2005) - U16M - 3x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Pelko Tjaš 2005 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca   2. (45)     45
2 Majcen Jan 2004 OŠ Krmelj 2. (45)       45

11. Mladinke (1999-2003) - U21Z - 8x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Haler Lea 2003 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 2. (45) 3. (41) 7. (34) 2. (45) 165
3 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 3. (41) 4. (38) 3. (41) 3. (41) 161
4 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 4. (38) 5. (36) 4. (38) 4. (38) 150
5 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 5. (36) 8. (33) 6. (35) 5. (36) 140
6 Budna Ajda 2011 OŠ Blanca   7. (34) 5. (36) 7. (34) 104
7 Martinšek Lea 2002 AK Radeče   2. (45) 2. (45)   90
8 Tisu Nika 2008 AK Sevnica   6. (35)   6. (35) 70

12. Mladinci (1999-2003) - U21M - 6x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50)   150
2 Lazar Luka 2003 AK Sevnica 2. (45) 2. (45) 2. (45)   135
3 Vozelj Žan 2002 AK Sevnica   3. (41) 3. (41) 1. (50) 132
4 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 3. (41)       41
5 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 4. (38)       38
6 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 5. (36)       36

13. Članice A (1987 in mlajše) - CZA - 6x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 2. (45) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 195
2 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 1. (50) 2. (45) 2. (45)   140
3 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica 4. (38) 3. (41) 3. (41)   120
4 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica 3. (41)       41
5 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica 5. (36)       36
6 Nemec Klara 1995 AD Štajerska Maribor 6. (35)       35

14. Člani A (1987 in mlajši) - CMA - 12x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 3. (41) 2. (45) 2. (45) 2. (45) 176
2 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 4. (38) 3. (41) 5. (36) 3. (41) 156
3 Povšič Miha 1991 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50)   150
4 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca   6. (35) 4. (38) 5. (36) 109
5 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 6. (35)   7. (34) 7. (34) 103
6 Starič Vik 2008 OŠ Blanca     3. (41) 4. (38) 79
7 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca   4. (38)   6. (35) 73
8 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 5. (36)   6. (35)   71
9 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica       1. (50) 50
10 Kveder Miha 1989 AD Štajerska Maribor 2. (45)       45
11 Slak Andraž 1991 ŠD Adria Mobil   5. (36)     36
12 Jazbec Enej 2008 AK Sevnica   7. (34)     34

15. Članice B (1975-1986) - CZB - 4x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Zevnik Polona 1975 AK Sevnica 2. (45) 2. (45) 2. (45) 1. (50) 185
2 Jazbec Mateja 1977 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50)   150
3 Možic Martina 1977 AK Sevnica   3. (41) 3. (41) 2. (45) 127
4 Blatnik Žana 1986 ŠD Blanca   4. (38)     38

16. Člani B (1975-1986) - CMB - 6x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Kukolj Rok 1980 ŠD Team 2. (45) 3. (41) 3. (41) 4. (38) 165
2 Slemenšek Gorazd 1977 Dolnje Brezovo   1. (50) 1. (50) 1. (50) 150
3 Šteiner Matjaž 1975 Slovenska vojska 1. (50) 2. (45)   3. (41) 136
4 Blatnik Tomaž 1981 ŠD Blanca 3. (41) 4. (38) 4. (38)   117
5 Tisu Matej 1976 AK Sevnica     2. (45) 2. (45) 90
6 Knez Tomaž 1975 KLSVMD Hrast Tržišče 4. (38)       38

18. Člani C (1963-1974) - CMC - 5x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 2. (45) 195
2 Haler Stojan 1969 AK Sevnica 4. (38) 3. (41) 2. (45) 4. (38) 162
3 Kranjc Albert 1973 ŠD Adria Mobil 3. (41) 2. (45)   1. (50) 136
4 Kralj Stanislav 1970 AK Sevnica 2. (45)       45
5 Lokar Igor 1974 Mirna       3. (41) 41

19. Članice D (1962 in starejše) - CZD - 3x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Karlovšek Brigita 1962 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Hribar Anica 1962 OKB       2. (45) 45
3 Zupan Milka 1957 Ljubljana       3. (41) 41

20. Člani D (1962 in starejši) - CMD - 6x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek Točke
1 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Korošec Tone 1959 Poljčane 3. (41) 3. (41) 2. (45) 4. (38) 165
3 Žitnik Janez 1949 Marathon Novo mesto   2. (45) 3. (41) 3. (41) 127
4 Schwenner Vladimir 1954 Marathon Novo mesto   4. (38) 4. (38) 5. (36) 112
5 Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto 2. (45)       45
5 Jevševar Bojan 1962 OKB       2. (45) 45