Skupni rezultati po kategorijah
Sevniški pokal 2017/18

Število tekmovalcev: 127

01. Ml. cicibanke (2011 in mlajše) - U6Z - 7x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Budna Ajda 2011 OŠ Blanca 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Belinc Hana 2012 OŠ Blanca 4. (38) 3. (41) 2. (45) 2. (45) 3. (41) 172
3 Černe Nika 2011 OŠ Mokronog 2. (45) 2. (45)   DNF (0) 2. (45) 135
4 Pečnik Naomi Antonija 2011 OŠ Blanca 3. (41)         41
5 Radej Nina 2013 Vrtec pri OŠ Blanca DNF (0) 4. (38)       38
6 Zupan Sara 2011 OŠ Milana Majcna Šentjanž 5. (36)         36
7 Hočevar Neva 2012 Vrtec Krmelj 6. (35)         35

02. Ml. cicibani (2011 in mlajši) - U6M - 13x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Belinc Žiga 2011 OŠ Blanca 2. (45) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 2. (45) 195
2 Slapšak Jure 2011 AK Sevnica 1. (50) 2. (45) 2. (45) 2. (45) 1. (50) 190
3 Repovž Mark 2011 OŠ Tržišče 4. (38) 3. (41)   4. (38) 4. (38) 155
4 Motore Vito 2011 AK Sevnica 5. (36) 5. (36) DNF (0) 3. (41) 3. (41) 154
5 Bedrač Vili 2011 Vrtec Krško 6. (35) 7. (34)   6. (35) 5. (36) 140
6 Radej Žiga 2012 Vrtec Blanca   4. (38) 3. (41) 5. (36)   115
7 Renko David 2011 Leskovec nad Šentjanžem 3. (41)         41
8 Mirt Tristan 2011 Sevnica   6. (35)       35
8 Papež Žiga 2011 Krmelj         6. (35) 35
10 Klavs Jaš 2011 OŠ Sava Kladnika Sevnica 7. (34)         34
11 Jazdan Svit 2011 OŠ Milana Majcna Šentjanž 8. (33)         33
12 Petančič Maj 2012 Sevnica 9. (32)         32
13 Jazdan Brin Jan 2014 Vrtec pri OŠ Milana Majcna Šentjanž 10. (31)         31

03. Cicibanke (2009/2010) - U8Z - 8x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50)   200
2 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 2. (45) 2. (45) 3. (41) 2. (45) 1. (50) 185
3 Motore Sofija 2010 AK Sevnica 3. (41) 3. (41) 2. (45) 3. (41) 2. (45) 172
4 Zakrajšek Pia 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica 4. (38) 5. (36)       74
5 Grubešić Una 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica 5. (36) 7. (34)       70
6 Kovač Kaja 2009 OŠ Boštanj   4. (38)       38
7 Groboljšek Bina Katarina 2009 OŠ Blanca   6. (35)       35
8 Savinc Sara 2010 OŠ Boštanj   8. (33)       33

04. Cicibani (2009/2010) - U8M - 17x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Zupančič Enej 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica   3. (41) 2. (45) 3. (41) 2. (45) 172
3 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 2. (45) 4. (38) 3. (41) 2. (45) 6. (35) 169
4 Černe Jakob 2010 AK Sevnica 3. (41) 5. (36)   4. (38) 5. (36) 151
5 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 4. (38) 6. (35) 4. (38) 5. (36) 8. (33) 147
6 Suban Nik 2009 OŠ Sava Kladnika Sevnica 6. (35)     7. (34) 7. (34) 103
7 Medved Svit 2009 OŠ Sava Kladnika Sevnica   2. (45)       45
8 Vencelj Miha 2009 AK Sevnica         3. (41) 41
9 Baloh Erazem 2009 Krmelj         4. (38) 38
10 Kermc Anže 2009 OŠ Sava Kladnika Sevnica 5. (36)         36
11 Rojnik Svit 2010 Novo mesto       6. (35)   35
12 Bajc Žan 2010 ŠD Posavje   7. (34)       34
12 Hočevar Jaka 2009 OŠ Milana Majcna Šentjanž 7. (34)         34
14 Belinc Rok 2009 OŠ Blanca   8. (33)       33
14 Jontez Žiga 2009 OŠ Milana Majcna Šentjanž 8. (33)         33
16 Radej Alen 2010 OŠ Blanca 9. (32) DNF (0)       32
17 Llapushi Tadej 2009 OŠ Krmelj 10. (31)         31

05. Ml. deklice (2007/2008) - U10Z - 8x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50)   200
2 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 2. (45) 3. (41) 2. (45) 3. (41) 3. (41) 172
3 Tisu Nika 2008 AK Sevnica 3. (41) 4. (38) 3. (41) 4. (38)   158
4 Krmelj Zala 2007 OŠ Milana Majcna Šentjanž   2. (45)   2. (45) 2. (45) 135
5 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca         1. (50) 50
6 Kmetič Ema 2008 AK Sevnica 4. (38)         38
7 Petančič Gaia 2008 AK Sevnica 5. (36)         36
7 Simič Iva 2008 Sevnica   5. (36)       36

06. Ml. dečki (2007/2008) - U10M - 15x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 1. (50) 1. (50)   1. (50) 1. (50) 200
2 Repovž Maj 2008 AK Sevnica 4. (38) 2. (45) 1. (50) 2. (45) 3. (41) 181
3 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 2. (45) 3. (41) 2. (45) 3. (41) 2. (45) 176
4 Starič Vik 2008 OŠ Blanca 5. (36) 6. (35) 3. (41) 4. (38) 4. (38) 153
5 Krmelj Žiga 2008 OŠ Milana Majcna Šentjanž 7. (34)     5. (36) 5. (36) 106
6 Žulič Žan 2007 OŠ Blanca 11. (30) 10. (31)     6. (35) 96
7 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 3. (41) 4. (38)       79
8 Janežič Žan 2007 AK Sevnica   7. (34) 4. (38)     72
9 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca 6. (35) 5. (36)       71
10 Martinčič Nal Rožle 2007 AK Radeče   8. (33)       33
10 Renko Jure 2008 Leskovec nad Šentjanžem 8. (33)         33
12 Slatinek Max 2007 AK Radeče   9. (32)       32
12 Završnik Gal 2007 OŠ Krmelj 9. (32)         32
14 Jazbec Enej 2008 AK Sevnica 10. (31)         31
15 Jazbec Luka 2008 AK Sevnica 12. (29)         29

07. Deklice (2005/2006) - U12Z - 7x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50)   200
2 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica 2. (45) 2. (45) 2. (45) 2. (45)   180
3 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 3. (41) 3. (41) 3. (41) 3. (41) 1. (50) 173
4 Kermc Julija 2006 AK Sevnica 4. (38) 5. (36) 4. (38)   3. (41) 153
5 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica   4. (38)     2. (45) 83
6 Jazbec Laura 2006 AK Sevnica 5. (36)         36
7 Plazar Laura 2006 AK Radeče 6. (35)         35

08. Dečki (2005/2006) - U12M - 8x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Pelko Tjaš 2005 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50)   200
2 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca   2. (45) 4. (38) 5. (36) 5. (36) 155
3 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca     2. (45) 3. (41) 3. (41) 127
4 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca     3. (41) 4. (38) 4. (38) 117
5 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca       2. (45) 2. (45) 90
6 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica         1. (50) 50
7 Muhič Anže 2006 OŠ Milana Majcna Šentjanž 2. (45)         45
8 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca   3. (41)       41

09. St. deklice (2003/2004) - U14Z - 3x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Haler Lea 2003 AK Sevnica 2. (45)     1. (50)   95
2 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica 1. (50)         50
2 Lisec Nina 2003 AK Sevnica         1. (50) 50

10. St. dečki (2003/2004) - U14M - 5x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Lazar Luka 2003 AK Sevnica   1. (50) 1. (50) 2. (45) 1. (50) 195
2 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 2. (45)   2. (45) 4. (38) 3. (41) 169
3 Zdovc Luka 2004 Tekaška šola Živko 1. (50) 2. (45)   3. (41) DNF (0) 136
4 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica       1. (50) 2. (45) 95
5 Starič Maj 2004 OŠ Blanca   3. (41)       41

11. Mladinke (1998-2002) - U19Z - 10x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Martinšek Lea 2002 AK Radeče 1. (50) 1. (50) 2. (45) 1. (50) 1. (50) 200
2 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 3. (41) 4. (38) 4. (38) 3. (41) 2. (45) 165
3 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 6. (35) 6. (35) 5. (36) 6. (35) 4. (38) 144
3 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 5. (36) 5. (36) 6. (35) 5. (36) 5. (36) 144
5 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 4. (38)   3. (41) 2. (45)   124
6 Tisu Nika 2008 AK Sevnica       4. (38) 3. (41) 79
7 Knez Melani 1999 AK Sevnica     1. (50)     50
8 Podlogar Teja 1999 Leskovec nad Šentjanžem 2. (45)         45
8 Resnik Nika 2002 AK Sevnica   2. (45)       45
10 Knez Tjaša 1999 AK Radeče   3. (41)       41

12. Mladinci (1998-2002) - U19M - 12x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Rizmal Matija 2001 AK Radeče 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50)   200
2 Vozelj Žan 2002 AK Sevnica 4. (38) 5. (36) 5. (36) 3. (41) 1. (50) 165
3 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 2. (45) 6. (35) 6. (35) 4. (38) 2. (45) 163
4 Starič Vik 2008 OŠ Blanca 5. (36) 7. (34) 7. (34) 5. (36) 3. (41) 147
5 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 9. (32) 11. (30) 10. (31) 7. (34) 4. (38) 135
5 Renko Aljaž 2000 AK Radeče   2. (45) 2. (45) 2. (45)   135
7 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca 8. (33) 10. (31) 9. (32) 6. (35)   131
8 Kurnik Mitja 2001 AK Sevnica 3. (41) 3. (41) 4. (38)     120
9 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 6. (35) 8. (33) 8. (33)     101
10 Sešlar Tomaž 2003 AK Sevnica   4. (38) 3. (41)     79
11 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 7. (34) 9. (32)       66
12 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 10. (31)         31

13. Članice A (1986 in mlajše) - CZA - 13x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Senica Tija 2001 AD Kladivar 1. (50) 6. (35) 2. (45) 6. (35) 6. (35) 165
2 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica   5. (36) 3. (41) 3. (41) 4. (38) 156
3 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica   2. (45)   1. (50) 2. (45) 140
4 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica   7. (34)   4. (38) 3. (41) 113
5 Kranjec Nina 1995 Blanca 2. (45) 12. (29) 5. (36)     110
6 Kermc Julija 2006 AK Sevnica   11. (30) 4. (38)   9. (32) 100
6 Krašovec Urška 2000 AD MASS Ljubljana   1. (50)     1. (50) 100
8 Haler Lea 2003 AK Sevnica   4. (38) 1. (50)     88
9 Knez Melani 1999 AK Sevnica   3. (41)   2. (45)   86
10 Lisec Nina 2003 AK Sevnica       5. (36) 5. (36) 72
11 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica   8. (33)   DNF (0) 7. (34) 67
12 Vencelj Iza 2006 AK Sevnica   10. (31)     8. (33) 64
13 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca   9. (32)       32

14. Člani A (1986 in mlajši) - CMA - 9x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Povšič Miha 1991 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica   2. (45) 2. (45)   3. (41) 131
3 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca       2. (45) 5. (36) 81
4 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca       3. (41) 4. (38) 79
5 Pelko Tjaš 2005 AK Sevnica         2. (45) 45
5 Sinkovič Lucijan 1990 Sevnica 2. (45)         45
7 Antolin Gašper 1992 Lesce     3. (41)     41
7 Starič Maj 2004 OŠ Blanca   3. (41)       41
9 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca         6. (35) 35

15. Članice B (1974-1985) - CZB - 4x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Možic Martina 1977 AK Sevnica 3. (41) 3. (41) 2. (45) 1. (50) 1. (50) 186
2 Bajc Nika 1982 Gibam.se   1. (50) 1. (50)     100
3 Jazbec Mateja 1977 AK Sevnica 2. (45) 2. (45)       90
4 Vetrih Renata 1974 Zreče 1. (50)         50

16. Člani B (1974-1985) - CMB - 10x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Slemenšek Gorazd 1977 Dolnje Brezovo 2. (45) 3. (41) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 195
2 Tisu Matej 1976 AK Sevnica 3. (41) 5. (36) 2. (45) 2. (45) 2. (45) 176
3 Jančič Janko 1974 Laško 1. (50) 1. (50)       100
4 Pintarič Matjaž 1975 TKD Bela krajina   2. (45)       45
5 Petančič Rok 1981 AK Sevnica 4. (38)         38
5 Weiss Aleks 1976 Semič   4. (38)       38
7 Pečnik Anton 1980 Kladje nad Blanco 5. (36)         36
8 Bajc Bojan 1980 ŠD Posavje   6. (35)       35
8 Peroša Boštjan 1974 Infocenter GZS 6. (35)         35
10 Jazbec Danilo 1976 AK Sevnica   7. (34)       34

17. Članice C (1962-1973) - CZC - 2x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Karlovšek Brigita 1962 AK Sevnica 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Jančič Mirjana 1973 Laško   2. (45)       45

18. Člani C (1962-1973) - CMC - 4x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Rizmal Jure 1972 Triatlon klub Krško 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 1. (50) 200
2 Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica 2. (45) 2. (45)   2. (45) 2. (45) 180
3 Senica Matjaž 1971 Hrastnik 3. (41) 3. (41) 2. (45) 3. (41) 3. (41) 168
4 Haler Stojan 1969 AK Sevnica 4. (38)         38

19. Članice D (1961 in starejše) - CZD - 1x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Zupan Milka 1957 Ljubljana 1. (50) 1. (50)     1. (50) 150

20. Člani D (1961 in starejši) - CMD - 7x

Uvr. Priimek in ime Letnik Pripadnost 1. tek 2. tek 3. tek 4. tek 5. tek Točke
1 Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto 1. (50) 3. (41) 2. (45) 2. (45) 2. (45) 185
2 Korošec Tone 1959 Poljčane 2. (45) 4. (38)   3. (41) 3. (41) 165
3 Lešnik Štefan 1951 Ljubljana   1. (50)   1. (50) 1. (50) 150
4 Arzenšek Vojko 1959 AD Kladivar   2. (45) 1. (50)     95
5 Žitnik Janez 1949 Marathon Novo mesto 3. (41)         41
6 Schwenner Vladimir 1954 Marathon Novo mesto 4. (38)         38
7 Kužnik Martin 1950 Marathon Novo mesto 5. (36)         36