Rezultati po kategorijah
Birna vas pri Šentjanžu (21.10.2017)

Število tekmovalcev: 101 (100 na cilju, odstopov 1)

01. Ml. cicibanke (2011 in mlajše, 300 m) - U6Ž - (7 na štartu, 6 na cilju, odstopov 1)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 27 Budna Ajda 2011 OŠ Blanca 01:55 50
2 11 Černe Nika 2011 OŠ Mokronog 02:06 45
3 29 Pečnik Naomi Antonija 2011 OŠ Blanca 02:48 41
4 25 Belinc Hana 2012 OŠ Blanca 02:51 38
5 44 Zupan Sara 2011 OŠ Milana Majcna Šentjanž 02:52 36
6 54 Hočevar Neva 2012 Vrtec Krmelj 03:09 35
DNF 31 Radej Nina 2013 Vrtec Blanca / 0

02. Ml. cicibani (2011 in mlajši, 300 m) - U6M - (10 na štartu, 10 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 2 Slapšak Jure 2011 AK Sevnica 01:44 50
2 8 Belinc Žiga 2011 OŠ Blanca 01:47 45
3 17 Renko David 2011 Leskovec nad Šentjanžem 01:48 41
4 45 Repovž Mark 2011 Mali Cirnik 01:52 38
5 60 Motore Vito 2011 AK Sevnica 01:54 36
6 36 Bedrač Vili 2011 Vrtec Krško 02:13 35
7 70 Klavs Jaš 2011 OŠ Sava Kladnika Sevnica 02:16 34
8 61 Jazdan Svit 2011 OŠ Milana Majcna Šentjanž 02:28 33
9 65 Petančič Maj 2012 Sevnica 02:37 32
10 63 Jazdan Brin Jan 2014 Vrtec pri OŠ Šentjanž 03:58 31

03. Cicibanke (2009/2010, 600 m) - U8Ž - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 12 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 03:34 50
2 14 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 03:55 45
3 50 Motore Sofija 2010 AK Sevnica 03:59 41
4 48 Zakrajšek Pia 2010 AK Sevnica 04:34 38
5 85 Grubešić Una 2010 OŠ Sava Kladnika Sevnica 04:53 36

04. Cicibani (2009/2010, 600 m) - U8M - (10 na štartu, 10 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 20 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 03:21 50
2 16 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 03:36 45
3 13 Černe Jakob 2010 OŠ Mokronog 03:47 41
4 18 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 03:49 38
5 5 Kermc Anže 2009 OŠ Sava Kladnika Sevnica 04:02 36
6 76 Suban Nik 2009 OŠ Sava Kladnika Sevnica 04:09 35
7 56 Hočevar Jaka 2009 OŠ Milana Majcna Šentjanž 04:15 34
8 78 Jontez Žiga 2009 OŠ Milana Majcna Šentjanž 04:19 33
9 22 Radej Alen 2010 OŠ Blanca 04:37 32
10 93 Llapushi Tadej 2009 OŠ Krmelj 04:51 31

05. Ml. deklice (2007/2008, 1.000 m) - U10Ž - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 26 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 05:22 50
2 24 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 05:41 45
3 89 Tisu Nika 2008 AK Sevnica 05:48 41
4 71 Kmetič Ema 2008 AK Sevnica 05:51 38
5 67 Petančič Gaia 2008 AK Sevnica 06:29 36

06. Ml. dečki (2007/2008, 1.000 m) - U10M - (12 na štartu, 12 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 43 Krašovec Timotej 2007 AK Sevnica 04:53 50
2 28 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 04:57 45
3 75 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 05:09 41
4 49 Repovž Maj 2008 AK Sevnica 05:12 38
5 30 Starič Vik 2008 OŠ Blanca 05:18 36
6 83 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca 05:19 35
7 87 Krmelj Žiga 2008 OŠ Milana Majcna Šentjanž 05:30 34
8 19 Renko Jure 2008 Leskovec nad Šentjanžem 05:45 33
9 90 Završnik Gal 2007 OŠ Krmelj 06:01 32
10 84 Jazbec Enej 2008 AK Sevnica 06:09 31
11 32 Žulič Žan 2007 OŠ Blanca 06:24 30
12 86 Jazbec Luka 2008 AK Sevnica 06:30 29

07. Deklice (2005/2006, 1.000 m) - U12Ž - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 4 Slapšak Ajda 2005 AK Sevnica 04:57 50
2 3 Zupančič Naja 2005 AK Sevnica 05:04 45
3 6 Slapšak Živa 2006 AK Sevnica 05:20 41
4 1 Kermc Julija 2006 AK Sevnica 05:45 38
5 82 Jazbec Laura 2006 AK Sevnica 05:59 36
6 38 Plazar Laura 2006 AK Radeče 06:26 35

08. Dečki (2005/2006, 1.000 m) - U12M - (2 na štartu, 2 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 81 Pelko Tjaš 2005 AK Sevnica 04:42 50
2 80 Muhič Anže 2006 OŠ Milana Majcna Šentjanž 06:16 45

09. St. deklice (2003/2004, 1.000 m) - U14Ž - (2 na štartu, 2 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 51 Dobovšek Nika 2003 AK Sevnica 04:36 50
2 58 Haler Lea 2003 AK Sevnica 04:52 45

10. St. dečki (2003/2004, 1.000 m) - U14M - (2 na štartu, 2 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 46 Zdovc Luka 2004 Tekaška šola Živko 04:58 50
2 33 Dolmovič Gal 2010 OŠ Blanca 05:56 45

11. Mladinke (1998-2002, 2.000 m) - U19Ž - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 40 Martinšek Lea 2002 AK Radeče 08:14 50
2 21 Podlogar Teja 1999 Leskovec nad Šentjanžem 08:57 45
3 34 Blatnik Kiara 2010 OŠ Blanca 09:10 41
4 57 Radej Tjaša 2008 OŠ Blanca 09:17 38
5 59 Radej Nika 2009 OŠ Blanca 10:13 36
6 55 Radej Anja 2007 OŠ Blanca 11:02 35

12. Mladinci (1998-2002, 4.000 m) - U19M - (10 na štartu, 10 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 42 Rizmal Matija 2001 AK Radeče 13:08 50
2 99 Bajc Tomi 2005 AK Sevnica 14:54 45
3 52 Kurnik Mitja 2001 AK Sevnica 15:03 41
4 10 Vozelj Žan 2002 AK Sevnica 15:53 38
5 41 Starič Vik 2008 OŠ Blanca 17:34 36
6 39 Kosar Luka 2008 OŠ Blanca 17:42 35
7 9 Slemenšek Urban 2007 OŠ Blanca 18:03 34
8 7 Slemenšek David 2007 OŠ Blanca 19:14 33
9 37 Dolmovič Jan 2009 OŠ Blanca 19:55 32
10 35 Baškovč Jan 2009 OŠ Blanca 21:15 31

13. Članice A (1986 in mlajše, 4.000 m) - ČŽA - (2 na štartu, 2 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 101 Senica Tija 2001 AD Kladivar 18:24 50
2 23 Kranjec Nina 1995 Blanca 22:30 45

14. Člani A (1986 in mlajši, 4.000 m) - ČMA - (2 na štartu, 2 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 15 Povšič Miha 1991 AK Sevnica 13:14 50
2 47 Sinkovič Lucijan 1990 Sevnica 20:14 45

15. Članice B (1974-1985, 4.000 m) - ČŽB - (3 na štartu, 3 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 96 Vetrih Renata 1974 Zreče 17:01 50
2 88 Jazbec Mateja 1977 AK Sevnica 19:11 45
3 53 Možic Martina 1977 AK Sevnica 21:45 41

16. Člani B (1974-1985, 4.000 m) - ČMB - (6 na štartu, 6 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 77 Jančič Janko 1974 Laško 15:17 50
2 79 Slemenšek Gorazd 1977 Dolnje Brezovo 16:16 45
3 91 Tisu Matej 1976 Krmelj 16:36 41
4 69 Petančič Rok 1981 AK Sevnica 16:56 38
5 98 Pečnik Anton 1980 Kladje nad Blanco 18:55 36
6 94 Peroša Boštjan 1974 Infocenter GZS 25:10 35

17. Članice C (1962-1973, 4.000 m) - ČŽC - (1 na štartu, 1 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 62 Karlovšek Brigita 1962 AK Sevnica 19:37 50

18. Člani C (1962-1973, 4.000 m) - ČMC - (4 na štartu, 4 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 95 Rizmal Jure 1972 Triatlon klub Krško 14:49 50
2 97 Krašovec Dušan 1967 AK Sevnica 15:09 45
3 100 Senica Matjaž 1971 Hrastnik 16:01 41
4 73 Haler Stojan 1969 AK Sevnica 19:44 38

19. Članice D (1961 in starejše, 4.000 m) - ČŽD - (1 na štartu, 1 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 74 Zupan Milka 1957 Ljubljana 22:57 50

20. Člani D (1961 in starejši, 4.000 m) - ČMD - (5 na štartu, 5 na cilju)

Uvr. Štartna št. Priimek in ime Letnik Pripadnost Dosežen čas Točke
1 92 Derganc Anton 1952 RD Revoz Novo mesto 18:45 50
2 72 Korošec Tone 1959 Poljčane 19:15 45
3 64 Žitnik Janez 1949 Marathon Novo mesto 21:22 41
4 66 Schwenner Vladimir 1954 Marathon Novo mesto 22:25 38
5 68 Kužnik Martin 1950 Marathon Novo mesto 23:13 36